Recenze Dhigurah

Pobyt na třech ostrovech Ari atolu

Touto cestou bych Vám chtěla velmi poděkovat za zprostředkování pobytu na Maledivách od 7.2. – 22.2. 2024. Všechny tři ostrovy, které jsme navštívili byly super.

Přečíst ›

Zásnuby na ostrově Dhigurah

Maledivy byly vždycky náš sen. Proto když jsme od přítelové sestry slyšeli o agentuře Maledivy-levně, rozhodli jsme se Lucku oslovit, aby nám pomohla tento sen splnit.

Přečíst ›

Petr – sólo dovolená na ostrově Dhigurah

O dovolené na Maledivách jsem začal uvažovat 72 hodin před plánovaným časem odjezdu.

Přečíst ›

Vojtkovi

O této dovolené nelze mluvit jinak, než v superlativech, a to v pozitivním slova smyslu. Byla to naše nejkrásnější, nejdobrodružnější, nejdelší, nejrozmanitější a doposud nejvzdálenější dovolená.

Přečíst ›

Katka a Tomáš s dětmi a babičkou

Musím říct, že vyjet na Maledivy byla skvělá volba. Webové stránky jsou úžasně přehledné, dovolenou jsem plánovala dlouho a moc mě bavilo prohlížet jednotlivé ostrovy, ubytování a číst recenze.

Přečíst ›

Denisa a Petr

Excelentní služby, ochota odpovídat na milion otázek, vstřícnost a přátelské jednání, nelze popsat slovy. My už teď víme, že chceme zpět, nejlépe okamžitě a 100% jenom s MALEDIVY LEVNĚ a touto úžasnou ženou.

Přečíst ›

Petr a Markéta

Zdravíme všechny, kteří si chtějí chtějí splnit sen a strávit pár dnů v opravdovém ráji. Nám se to díky pomoci paní Lucie povedlo do nejmenšího detailu.

Přečíst ›

Zuzana, Tomáš a Gabriela

Úvodem bychom Vám chtěli moc poděkovat za organizaci naší dovolené. Bylo to krásné a nezapomenutelné. Vše fungovalo jak má a komunikace s Vámi byla bezproblémová a příjemná.

Přečíst ›

Dagmar a Pavel

Byly jsme jako v ráji. Byla to naše nejkrásnější dovolená (líbánky) které jsme si užili a za to vám strašně moc děkujeme.

Přečíst ›

Bohdana + Vašek

Na Maledivách jsme byli poprvé a bylo to boží! Pro náš pobyt jsme si vybrali dva ostrovy: Omadhoo a Dhigurah.

Přečíst ›

Jana

Rádi bychom poděkovali Lucii za její přístup a péči při výběru naší krásné dovolené. Navštívili jsme 3 ostrovy: Omadhoo, Dhangethi a Dhigurah.

Přečíst ›

Tereza s rodinou

Po době covidové jsme se v roce 2022 rozhodli, že se konečně zase podíváme někam k moři. Prohlíželi jsme různá místa a lokality, ale nic nám extra nepadlo do oka. Brouzdala jsem po internetu a najednou na mě v reklamě vykoukne fotka ostrova na Maledivách.

Přečíst ›

Silva a Petr

Tímto bychom rádi poděkovali Lucii, za její nadstandardní přístup a maximální péči nejen při poskytování detailních informací už při výběru naší kouzelné dovolené, ale především za maximální péči a velmi přátelský přístup při přípravě cesty a v průběhu celého našeho pobytu na obou ostrovech.

Přečíst ›

Petr, Simona, Alena, Josef, Míla, Luboš a Eva

Na úvod velká poklona a díky Lucii za naprosto dokonalý servis při zajištění našeho pobytu. Lucie nám mimo ubytování na lokálních ostrovech zajistila veškeré transfery lodí a letadlem.

Přečíst ›

Petra a Alexandra

Dovolená na Maledivách je nejlepší volbou pro dokonalý odpočinek. Komunikaci s Agenturou zařídila moje kamarádka a společně vybraly ostrovy, na které chceme jet. Řešily jsme velikost ostrova, dostupné bikini pláže a možnost výletů a zážitků.

Přečíst ›

Martina, Petr, Matěj a Mikuláš

Děkujeme paní Lucii za zprostředkování ubytování přes vánoční svátky. Na naše přání něčeho méně rušného nám byly doporučeny ostrovy Omadhoo a Dhigurah.

Přečíst ›

Pavel, Lucie a Nelča

Máme názor že svět je dost velký na to, aby jsme se vraceli do stejné destinace, ale na Maledivy se určitě vrátíme.

Přečíst ›

Pan Žák s dcerou a vnoučaty

Jmenuji se Vilém Žák, je mi 79 let a na Maledivy jsem jel v době pandemie se svou dcerou a dvěma vnoučaty.

Přečíst ›

Jitka a Michal

Poprvé jsem našla informací o šikovné slečně (mladé paní), která dokáže sjednat a uskutečnit dovolenou na Maledivach mimo luxusní resorty již před rokem. Dvakrát jsme museli překládat letenky, neboť jsme měli odlet z Frankfurtu a jak se měnila celá situace kolem covidu, už jsme ani nevěřili, že vůbec odletíme. Dnes jsme rádi, že jsme vydrželi.

Přečíst ›

Daniela

Na Maledivy jsem se rozhodla jet sama a díky skvělé práci této cestovní agentury o mě bylo naprosto perfektně postaráno.

Přečíst ›

Petr a Simona

Nápad vrátit se na Maledivy vznikl v polovině března 2021 a již 9 dubna jsme odlétali z Prahy přes Dubai do Male.

Přečíst ›

Václav a Dolores

Posílám hodnocení na dva pobyty a to Omadhoo a Dhigurah. Celková spokojenost a poděkování paní Lucii Michalakové a dál přikládám pár fotek. Děkujeme za spolupráci a pěknou dovolenou.

Přečíst ›

Lenka

Ráda bych Vám alespoň touto cestou moc poděkovala za naprosto perfektní a profesionální přístup a pomoc s organizací naší dovolené na Maledivách.

Přečíst ›

Ludmila a Zdeněk

Dlouho jsme se rozhodovali, zda vybrat dovolenou na Zanzibaru či na Maledivách. Nakonec nás Lucka přesvědčila. Zajistila nám pobyt na dvou lokálních ostrovech Omadhoo a Dhigurah a resortu Sun Island.

Přečíst ›

Jana a Peter, podruhé

Naše letošní dovolená opět směřovala na Maledivy. Po první zkušenosti před více jak rokem jsme nemohli jinak, Maledivy prostě nezklamou.

Přečíst ›

Marie a Monika

Jsem Vám vděčná, jak jsme společně zvládly v tak krátké době před odletem dovolenou zařídit. Velmi jste mi pomohla, podpořila, že se to časově stihnout dá.

Přečíst ›

Dominika a Vojta

Webové stránky paní Lucie jsme našli čirou náhodou, když jsme zkoumali kam poletíme, rychle srovnali ceny, našli letenky a po bleskové domluvě s paní Lucii, kde nám doporučila spoustu variant jsme se zvolili kombinaci Omadhoo a Dhigurah.

Přečíst ›