Recenze Thoddoo

Svatba na Thoddoo a líbánky v resortu Amaya

Ze zařizování dovolené přes cestovku jsem měla trochu obavy, které se ale po výměně několika e-mailů s Luckou rozplynuly. Líbila se mi rychlá komunikace a měla jsem pocit, že nic není problém zařídit, takže jsme se v dubnu s nastávajícím manželem a kamarády vydali ve skupince celkem 6 lidí na obydlený ostrov Thoddoo, abychom si řekli své “I DO”.

Přečíst ›

Rodinná dovolená na Thoddoo

Maledivy jsme již navštívili před 3lety, kdy jsme měli v jednom resortu svatbu. Nyní jsme Maledivy chtěli ukázat i 7 letému synovi a zvolili jsme lokální ostrov a služby maledivy-levně.

Přečíst ›

Martinova rodinná dovolená se žádostí o ruku

Měli jsme kombinaci dvou ostrovů Thoddoo a Ukulhas. Nejdříve jsme jeli na Thoddoo. Jelikož neumíme anglicky tak jsme si vybrali maledivy-levne.cz aby nám s tím pomohli. Od samého začátku až do konce dovolené byli k dispozici a se vším poradili.

Přečíst ›

Renata a Eva na ostrově Thoddoo

Na začátku letošního roku jsme s mojí dcerou přemýšlely, kam bychom letos mohly zamířit na naši dovolenou. Těšily jsme se o to více, protože poprvé od pandemie Covidu se nám konečně naskytla možnost zase někam vycestovat.

Přečíst ›

Kristýna a František

Naše rozhodnutí vydat se v polovině léta na Maledivy bylo velmi spontánní a pro Kristy jako věčného plánovače i dost na poslední chvíli.

Přečíst ›

Michaela a Mirka, sestry na tripu

Nebudu zastírat, že jsem byla napjatá, a to jak ohledně dopravy a navázání na plavbu lodí na ostrov, tak ohledně počasí, ubytování, stravy, služeb apod. 

Přečíst ›

Klára, Petr a Isabelka

Moc děkujeme za úžasné zprostředkování a naplánovaní snové dovolené. Byli jsme na ostrově Thoddoo a pak v Paradise Island resortu a oboje byla naprosto skvělá volba. ❤️🤩

Přečíst ›

Dagmar a Pavel

Byly jsme jako v ráji. Byla to naše nejkrásnější dovolená (líbánky) které jsme si užili a za to vám strašně moc děkujeme.

Přečíst ›

Lucka a Robert

Tímto bychom chtěli moc poděkovat za vše Lucce a Markovi z Maledivy levně. Byli s námi prakticky denně v kontaktu. Pomohli a poradili ve všech možných situacích. Mají neskutečný přehled ve všem a přesně takto si představujeme péči o klienty. Zkrátka 100% servis.

Přečíst ›

Michaela a Jakub

Jsme mladý pár Jakub a Michaela. Navštívili jsme ostrovy Mathiveri a Thoddoo. Díky agenturě maledivy-levne.cz jsem si mohla splnit svůj velký sen!

Přečíst ›

Veronika a Jaroslav

Na Maledivy jsme se vydali začátkem ledna 2022 na svatební cestu. Že pojedeme právě na Maledivy jsme si slíbili ještě dávno před svatbou.

Přečíst ›

Alena a Dana

Jsem ráda, že jsme poznali život Maledivanů, nevím z čeho tam žijí, připadá mi, že tam většina lidí nic nedělá. Jet do resortu za přemrštěné ceny mi přijde zbytečné, to se musí všechno zažít.

Přečíst ›

Jitka a Michal

Poprvé jsem našla informací o šikovné slečně (mladé paní), která dokáže sjednat a uskutečnit dovolenou na Maledivach mimo luxusní resorty již před rokem. Dvakrát jsme museli překládat letenky, neboť jsme měli odlet z Frankfurtu a jak se měnila celá situace kolem covidu, už jsme ani nevěřili, že vůbec odletíme. Dnes jsme rádi, že jsme vydrželi.

Přečíst ›

Radek s rodinou

Pro Maledivy jsme se rozhodli z důvodu koronavirové situace v našich oblíbených destinacích a ještě k tomu na poslední chvíli.

Přečíst ›

Lenka a Petr

Naše první společné moře. Když jsme se v této nelehké době dívali, kam se může a kam ne, tak na přítelkyni vyskočila fotka Malediv …..volba byla jasná.

Přečíst ›

Katarína

Na agentúru a pani Luciu som sa obrátila na poslednú chvíľku, asi 5 dní pred mojim odletom. Ešte raz Vám veľmi pekne chcem poďakovať za takú rýchlu reakciu a dokonalé zorganizovanie celej mojej dovolenky na poslednú chvíľu.

Přečíst ›

Michaela a Karel

Hodnocení kombinovaného pobytu Thoddoo – Mathiveri – Ukulhas. První hodnocení klientů kteří cestovali v Covid době.

Přečíst ›

Eva a Laura

Na Vysoké škole jsme si s kamarádkou slíbily, že pokud ji dokončíme, tak si splníme sen a vydáme se na Maledivy. Našla jsem maledivy-levně a už jsme se začaly těšit, že se náš sen splní. A bylo to tak.

Přečíst ›

Jaroslav a Lukáš

Po příletu na letiště, nám pracovník penzionu zajistil přepravu až na ostrov Fulhadoo. Po příjezdu nás překvapila nádherná příroda.

Přečíst ›

Eliška a Jirka podruhé: 2018

Druhá návštěva Malediv našich stálých klientů. Tentokrát si vybrali ostrovy Gaafaru a Thoddoo.

Přečíst ›

Anna a David

Dovolená byla jednoznačně krásná. Měla jsem obavy, ale úplně zbytečně všechno bylo na 1*. Takže moc děkujeme za skvělou organizaci.

Přečíst ›

Tereza a Honza

Rozhodli jsme se pro kombinaci ostrovů Thoddoo a Ukulhas. Paní Lucie nám poradila s výběrem, dopravou na ostrovy a zarezervovala ubytování.

Přečíst ›

Veronika a Zdeněk

Naše dobrodružná dovolená začínala na ostrově Guraidhoo, kde jsme měli zarezervované bydlení z www.booking.com. Po náročné a dlouhé cestě jsme dorazili do menšího hotelu Ithaa Beach.

Přečíst ›

Andrea a Veronika

Rády bychom vám touto cestou poděkovaly za zajištění krásného pobytu na ostrově Thoddoo. Naši ubytovatelé Hassan s Nihanem se o nás skvěle starali.

Přečíst ›

Marcela, Roman a Ferda

Před několika málo dny jsme se vrátili z nádherné dovolené na Maledivách. Chtěli bychom touto cestou moc poděkovat úžasné paní Lucce Michalakové (Maledivy- levně), která nám od prvního kontaktu pomáhala při výběru ostrovů, poskytovala rady a ochotně odpovídala na všechny naše dotazy.

Přečíst ›

Markéta a Honza

Maledivy byly vždycky můj sen a když jsem loni v květnu viděla letenky za 13 tis. Kč, tak jsem neváhala a odhodlala jsem si ten sen splnit. Stránku Maledivy-levně sleduji už dost dlouho a věděla jsem, že se tam díky vám jednou podívám.

Přečíst ›

René, Lucie, Bibi, Martin a Lenka

Ostrovy Ukulhas a Thoddoo Maledivy jsme navštívili už podruhé (před dvěma lety ostrov Huraa). Tentokrát jsme strávili dovolenou na dvou místních ostrovech. S sebou jsme vzali naše kamarády, kteří takový typ dovolené, bez cestovní kanceláře, absolvovali poprvé.

Přečíst ›

Katka a Honza

Ostrov Thoddoo Měsíc po příjezdu z ráje jsem se konečně dostala k sepsání recenze 🙂 Na ostrov Thoddoo jsme s manželem odcestovaly začátkem prosince 2018. Letenky jsme měly od společnosti Swiss Air za velmi rozumnou cenu (15000/os s jedním přestupem, doba letu 12,5 hod)

Přečíst ›

Jana a Peter

Když se chystáte trávit dovolenou postupně na třech ostrovech, myslíte si, že na konci budete porovnávat a vybírat ten nejlepší, kam se třeba budete chtít i vrátit. Vybrat ale ten nejlepší mezi Thoddoo, Ukulhas a Mathiveri se nám do teď pořád nějak

Přečíst ›

Lenka a Laďa

Kombinace ostrovů – Ukulhas, Thoddoo a Huraa  Dovolená byla naprosto úžasná. Na Maledivách jsme byly v období od 7.11. do 22.11 2018 a už teď víme, že nebyla poslední. Jednání s Luckou od samého začátku bez jediného problému, vždy odepisovala,

Přečíst ›

Matěj a Ilona

Moc bychom chtěli poděkovat paní Lucii za veškerou organizaci našeho zájezdu na Maledivy. Od první chvíli, kdy jsme přiletěli do Male, se o nás personál hotýlku (ostrova) staral na jedničku.   Ač náš přílet ze Srí Lanky měl zpoždění cca

Přečíst ›

Skupina od Lucie S.

Dobrý den paní Michaláková,   Chtěla bych Vám moc poděkovat za týden krásné dovolené na Maledivách. Celá organizace byla naprosto perfektní. Speedboat nás čekal v domluvenou dobu na letišti a dovezl do ubytování na ostrově Thoddoo. Byla nás velká skupina 16 osob

Přečíst ›

Jana a Petr

Moc se nám na ostrově Thoddoo líbilo, byli jsme rádi, že jsme zvolili lokální ostrov a měli možnost viděl reálný život „domorodců“.   Co se týče ubytování, tak vše odpovídá inzerovaných fotkám.   Co se týče jídla, tak bez problémů…plná

Přečíst ›

Potápěčská skupina ORCA DIVING

Navštívili jsme Maledivy začátkem dubna, mohu říci, ze i když jsme byli velká potápěčská parta, celkem 26 lidi, bylo vše paní Michalakovou perfektně zorganizováno. Ostrov Thoddoo, příjemný a velmi čistý hotel,  dostatek jídla, pití, krásné potápění. Pláž byla čistá, měli

Přečíst ›

Tereza, Irena a Kateřina

Omlouvám se, že odpovídám až teď. Návrat z ráje jménem Thoddoo do reality byl poněkud krutý a časově náročný. Dovolenou jsme si opravdu užily, za mě nejlepší relaxační dovolená. Hotel byl čistý, útulný. Jídlo bylo výborné, jen snídaně nám moc

Přečíst ›

Barbara a Lukáš

Na dovolené na Maledivách na ostrově Thoddoo jsme byli velice spokojeni. Ubytování bylo moc hezké. Jídlo bylo výborné. Jeli jsme poprvé bez cestovky a všechno klaplo na výbornou. Vše bylo domluveno tak, jak jsme si přáli a předem domluvili s

Přečíst ›

Jana a Václav

V první řadě, by jsme rádi poděkovali za zprostředkování dovolené a za možnost se dostat na Maledivy, za rozumnou cenu. Na Maledivách jsme byli ubytovaný na ostrově Thoodoo, tento ostrov můžeme doporučit všem, kdo nemá rád příliš turistická místa, byl

Přečíst ›