Potápění

Vítejte v podmořském ráji na Maledivách! Připravte se na vzrušující dobrodružství pod hladinou, které vám otevře dveře do neuvěřitelného světa korálových útesů, tropických ryb a fascinujících mořských tvorů. Maledivy nabízí pro potápěče ideální podmínky.

potápění

Zajistíme Vám kompletní služby pro certifikované i necertifikované potápěče.

Potápění

Maledivy jsou světově proslulé svým bohatým podmořským životem a nabízejí jedinečný zážitek pro všechny milovníky potápění. Vstupte do křišťálově čistých vod Indického oceánu a ponořte se do nádherných útesů, které přitahují potápěče z celého světa.

Sledujte, jak se pestrobarevné ryby plavou mezi korály různých tvarů a velikostí. Budete ohromeni pestrostí a bohatstvím podmořského života, když spatříte krásné manty plachtící nad vámi nebo želvy klidně se prohánějící mezi útesy. Potápějte se s rejnoky, murény a mořskými koníky a pozorujte, jak se život odehrává v této podvodní oáze.

Pro zkušené potápěče i pro ty, kteří teprve začínají, jsou Maledivy ideálním místem. Zkušení instruktoři vám pomohou získat potřebné dovednosti a bezpečně vás provedou neuvěřitelnými lokalitami. Bez ohledu na vaši úroveň potápění, budete mít možnost objevovat různé typy potápěčských lokalit – od mělkých korálových zahrad až po fascinující jeskyně a vraky lodí.

Zajistíme Vám to nejlepší potápění na Maledivách

Další výlety které stojí za to vyzkoušet:

Nejlepší aktivity: