Reethi Beach

Reethi Beach je krásný, středně velký čtyřhvězdičkový resort plný zeleně. Leží na úžasném, turisty oblíbeném Vaavu atolu.

Resort nabízí ubytování rozdělené do 7 kategorií. Vybrat si můžete vily na ostrově, rodinné vily, vodní vily nebo prostorný rodinný apartmán.

Resort Vám moc rádi nakombinujeme nedalekými a lokálními ostrovy.

Reethi Beach

Informace o resortu

V resortu se nachází celkem 5 restaurací a 5 barů. Ubytování si můžete rezervovat se snídaní, polopenzí, plnou penzí, All Inclusive a AIl Inclusive Premium.

Nedaleko resortu (15 minut jízdy člunem) se nachází přírodní rezervace Hanifaru Bay, kde můžete v sezoně šnorchlovat se žralokem obrovským nebo s desítkami mant.

Přímo z pláže se dostanete na korálový útes kde zažijete krásné šnorchlování.

Fotky resortu Reethi Beach

Prohlédněte si krásné fotky resortu.

Základní informace o resortu

 • velikost resortu 600m x 200m
 • počet pokojů / vil: 126
 • 5 restaurací, 5 barů
 • SPA & Wellness Coconut
 • pětihvězdičkové potápěčské centrum SSI/PADI
 • vodní sporty
 • hlídání dětí
 • doktor v resortu

Typy ubytování v Reethi Beach Resort

Ubytování je rozděleno do 7mi následujících kategorií.

 • Reethi Sunrise Villa
 • Garden Villa
 • Reethi Sunset Villa
 • Deluxe Sunset Villa
 • Family Villa
 • Water Villa
 • Reethi Suite

Reethi Sunrise Villa

Rozloha vily je 47m. Vily se nachází na východní straně ostrova, nedaleko od pláže a hlavní restaurace. Vily s otevřenou koupelnou.

Garden Villa

Prostorné vily s plochou 69m2 v blízkosti bazénu. Jen pár kroků od vil je pláž s lehátky a slunečníky. Vily s otevřenou koupelnou.

Reethi Sunset Villa

Vila s rozlohou 38m2. Vily leží hned u pláže s výhledem na západ. Vily s otevřenou koupelnou.

Deluxe Sunset Villa

Samostatně stojící objekty leží hned u pláže. Rozloha vily je 47m2, otevřená koupelna. Vily s otevřenou koupelnou.

Family Villa

Prostorná vila, 90m2. Dvě ložnice a dvě otevřené koupelny. Manželská postel a dvě samostatné postele.

Water Villa

Vodní vily postavené na kůlech nad hladinou oceánu. Rozloha vily je 61m2. Nádherný výhled na oceán. Přímo z vili jsou často vidět žraloci.

Reethi Suite

Velmi prostorný apartmán vhodný pro rodiny s dětmi. Obývací pokoj, dvě ložnice, dvě koupelny. Apartmán leží na východní straně resortu. Ideální pro rodiny. Rozloha 150m2.

Restaurace a bary

V resortu najdete 5 restaurací a 5 barů. Podívejte se na fotky hlavní restaurace:

Informace o restauracích a barech

Reethi Grill: Restaurace se nachází na pláži a nabízí jídla pod širým nebem s výhledem na oceán. Specializuje se na pokrmy z grilu, včetně tandoori a pizzy z dřevěné pece.

Moodhu Bar & Restaurant: Restaurace je postavena na kůlech nad lagunou, poskytuje jemnou obsluhu u stolu ve velmi klidném a malebném prostředí. Nabízí široký výběr mezinárodních jídel à la carte a velký výběr nápojů.

Alifaan Restaurant: Tato neformální denní restaurace u bazénu nabízí oblíbené občerstvení, jako jsou sendviče, čerstvé saláty a zdravé smoothie.

Saima Garden: Exkluzivní a romantická restaurace v boutique stylu s otevřenou kuchyní a pouze pěti stoly, ukrytá na pláži mezi tropickou vegetací. Podává lahodnou místní a mezinárodní kuchyni s elegantní obsluhou, ideální pro oslavu zvláštních příležitostí.

Rasgefaanu Bar: Hlavní bar resortu, umístěný na pláži, nabízí široký sortiment koktejlů a nápojů v otevřeném prostředí. Tento polo uzavřený a živý sociální prostor poskytuje večerní zábavu a má připojenou hernu.

Sunset Bar: Z tohoto baru můžete pozorovat ty nejúchvatnější západy slunce na Maledivách. Nabízí uvolněnou atmosféru, kde si můžete odpočinout, relaxovat a vychutnat osvěžující nápoj, zatímco slunce zapadá za obzor tyrkysového Indického oceánu.

Veyo Bar: Nachází se u bazénu a sportovního komplexu a nabízí široký výběr ovocných šťáv, zdravých nápojů, chladných koktejlů, piva a zmrzliny, ideální pro osvěžení po dni plném aktivit na tropickém ostrově.

Handhuvaru Bar: Umístěný na severním konci ostrova, ideálně situovaný pro hosty ubytované ve vilách nad vodou. Tento bar je ideálním místem pro večerní drink v atmosféře „džungle“ pod měsíčním svitem a v klidném prostředí.

Fotogalerie restaurací a barů

Sport v resortu

Pro sportovce jsou v resortu sportoviště na: tenis, beach volejbal, badminton, squash a stolní tenis. Zajít si můžete i do posilovny nebo si zahrát kulečník.

Doprava do resortu

Resort je vzdálený 125 km od hlavního města Male. Dopravu na resort z letiště Male zajistíme hydroplánem nebo kombinací vnitrostátního letu (ca 20 min.) + člun (15 min.).

Let trvá hydroplánem zabere přibližně 35 minut.

Pro klienty kombinující lokální ostrovy s resortem zajistíme soukromý člun.

Obchůdek Sandy Toes

Resort provozuje obchůdek Sandy Toes, který se nachází hned vedle recepce. Zakoupit zde můžete nejen základní potřeby, kosmetické výrobky, pohlednice, hračky a šperky, ale samozřejmě také suvenýry a kolekci plážového oblečení.

Coconut Spa

Vašemu tělu jistě prospěje návštěva resortového SPA & Wellness Coconut. Centrum nabízí široké spektrum masáží, kosmetických procedur, ošetření těla a obličeje a lázeňské balíčky.

Svatební obřad v resortu

Moc rádi Vám v resortu zajistíme svatební obřad na pláži.

Mapa resortu Reethi Beach

Podávejte se jak vypadá resort z ptačí perspektivy.

Video resortu Reethi Beach

Podívejte se na video z resortu.

Ceny ubytování

Nabídneme Vám nejnižší možné ceny ubytování.

Napište nám prosím poptávku na info@maledivy-levne.cz a zažijte nezapomenutelnou dovolenou v resortu Reethi Beach.

vodní vily na Maledivách

Další resorty

Podívejte se i na naši další nabídku resortů: