Recenze Fulhadhoo

Skupinový pobyt se svatbou na Baa atolu

Po náročnom hľadaní a vyberaní tých pravých lokálnych ostrovov pre nás, sme dali na vaše odporúčania a vybrali sme sa na ostrovy Fulhadhoo a Maalhos.

Přečíst ›

Maledivy podruhé – pobyt na ostrově Fulhadhoo

Pro náš druhý pobyt na Maledivách jsme zvolili opět agenturu www.maledivy-levně.cz a tentokrát pobyt na jednom ostrově a vybrali jsme si ostrov Fulhadhoo.

Přečíst ›

Srovnání ostrovů na Maledivách

Jeden z našich věrných klientů nám zaslal detailní srovnání ostrovů na Maledivách. O toto cenné srovnání se s vámi rádi podělíme…

Přečíst ›

Lukáš, Lea a Elenka

V roce 2020 jsme poprvé navštívili Maledivy. Když jsme se tento rok rozhodovali, kde jet na dovolenou, Maledivy zvítězili a proč? Chtěli jsme se opět ponořit do průzračné vody a pozorovat nádherný podmořský svět.

Přečíst ›

Svatební cesta Zdeňka a Zuzky

V červnu 2022 jsme se vzali a začali plánovat, svatební cesta to není jen tak. Můj návrh na týden pod stanem u blízkého rybníku, ale hlavně výborné udírny a piva jako křen neprošel, což dosud nechápu.

Přečíst ›

René s rodinou

Naše třetí dovolená s Luckou. V minulosti Huraa, Ukulhas, Thoddoo, tentokrát ostrovy Fulhadhoo a Fehendhoo. Rozhodně nekončíme. Lucku už bereme jako kamarádku a hlavně dobrého přítele na telefonu. Lucko, ještě jednou díky za vše.

Přečíst ›

Michaela a Vladimír – podruhé

Přes Lucku na jsme byli na Maledivách podruhé a rozhodně ne naposledy. Měli jsme to štěstí, že jsme se s ní na ostrově potkali a pomohla nám zařídit svatbu.

Přečíst ›

Petra a Štefan

Dovolená na Maledivách byla splněným snem. Na Maledivy jsme se chystali poprvé, a tak jsme agenturu maledivy-levne kontaktovali pro výběr ostrovů a rezervaci ubytování. Požadavky byly krásné tyrkysové pláže a dobré jídlo.

Přečíst ›

Lea a Petr

Co se ostrova týče….POHÁDKA ❤️ Nikdy jsme neviděli nic krásnějšího. Opravdu, přesně tak, jak zná člověk ze všech těch obrázků.. bílý písek, prázdné pláže a nekonečný průzračný oceán.

Přečíst ›

Dana a Míša

Vždy jsem si myslela, ač jsme procestovali strašně moc i vzdálených lokalit, že Maledivy jsou cenově nedostupné, protože dát 80.000 Kč za pobyt v rezortu na osobu na jeden týden mně připadalo moc.

Přečíst ›

Hanka a Lukáš

Je to asi týden co jsme se s manželem vrátili z nejkrásnější dovolené v našem životě. Doteď jsme zastávali názor, že pokud máme možnost poznat svět, nebudeme se vracet na stejná místa. Ale myslím – jsem si jistá – že pokud to půjde, na Maledivy se minimálně ještě jednou v životě vrátíme!

Přečíst ›

Blanka, Michal a Valentýnka

S rodinou (pár 35 let + 15 měsíční dcerka) jsme se rozhodli pro první společnou dovolenou v teple u moře. Mezi hlavní požadavky patřila možnost nočního letu, ubytování u pláže a samozřejmě teplé počasí a moře.

Přečíst ›

Veronika + Tomáš

Již podruhé jsme se obrátili na Lucku a opět jsme byli nadšení. V penzionu nás přivítali čerstvým džusem. Co se týče ubytování, nemáme si nač stěžovat.

Přečíst ›

Camilla & Tomáš

S naší dovolenou jsme se obrátili na Lucku z maledivy-levne.cz s prosbou kombinaci dvou ostrovů se zájmem o aktivity, poznání a zároveň utéct zimě a covid pandemii v Evropě.

Přečíst ›

Eva a Laura

Na Vysoké škole jsme si s kamarádkou slíbily, že pokud ji dokončíme, tak si splníme sen a vydáme se na Maledivy. Našla jsem maledivy-levně a už jsme se začaly těšit, že se náš sen splní. A bylo to tak.

Přečíst ›

Roman, Iva a Alžběta

Vše proběhlo dle našich představ. Sedmidenní pobyt byl úžasný a moc jsme si to užili. Majitelé penzionu Elvira a Simbe se nám věnovali…

Přečíst ›

Jaroslav a Lukáš

Po příletu na letiště, nám pracovník penzionu zajistil přepravu až na ostrov Fulhadoo. Po příjezdu nás překvapila nádherná příroda.

Přečíst ›