Blanka, Michal a Valentýnka

S rodinou (pár 35 let + 15 měsíční dcerka) jsme se rozhodli pro první společnou dovolenou v teple u moře. Mezi hlavní požadavky patřila možnost nočního letu, ubytování u pláže a samozřejmě teplé počasí a moře.

Letenky jsme sehnali dle našich představ, ubytování jsme původně měli zamluvené přes portál bookingu, nicméně v den odletu jsme se po urgencích o vyzvednutí na letišti dozvěděli, že nám rezervaci zrušili.

S rodinou na Maledivy

Obrovský šok a stres s hledáním nového ubytování (finančně dostupné ubytování bylo vyprodáno a my neměli s dcerkou kde složit hlavu) jsem na internetu narazila na stránku www.maledivy-levne.cz, ihned na mou zprávu zareagovala paní Lucie, okamžitě poslala nabídku na ubytování, hledala možnosti přesunu, poslala další 3-4 možnosti, když jsme si nebyli jisti první variantou, zorganizovala z minuty na minuty vyzvednutí na letišti, transport na první ostrov, včetně ubytování u moře, převoz na druhý ostrov s pěkným ubytováním, výborným jídlem na nádherném ostrově Fulhadhoo.

s rodinou na Maledivy

Cestou na letiště jsme doladili poslední detaily a my mohli s klidem vyrazit na naši první rodinnou dovolenou. 

Lucie vše dokonale zorganizovala během pár hodin, v průběhu dovolené se ujišťovala, že je vše v pořádku a my jsme šťastni, že vše nakonec skvěle dopadlo a ten největší DÍK za dokonalou dovolenou patří Lucii (Maledivy-levne.cz). 

DĚKUJEME!!

Blanka, Michal a Valentýnka

Kam dál: