Romantika na Maledivách

Romantika na Maledivách: Maledivy jsou jedinečné místo, které přímo vybízí pro romantickou dovolenou. Ať už jste zamilovaní až po uši, čerství novomanželé nebo stále zamilovaní i po mnoha společných letech, na Maledivách můžete strávit neopakovatelné romantické chvíle.

Naše cestovní agentura Vám pomůže s organizací žádosti o ruku, svatebního obřadu, romantické večeře na pláži nebo libovolné oslavy.

romantika na Maledivách

Zásnuby

Zásnuby jsou na Maledivách poměrně časté. Můžete přítelkyni jen tak překvapit nebo s naší pomocí nachystat něco speciálního. Někteří klienti volí zásnuby na sandbanku při západu slunce a následnou večeři při západu. Měli jsme i pár co stihli zásnuby a svatbu během jednoho pobytu. A to i s tajným příjezdem svědků! 🙂

Svatební obřad na pláži

Na Maledivách jsme již uspořádali mnoho plážových svateb. Svatba bude sice jen symbolický (manželství z Malediv není v ČR uznáváno) ale vzpomínky, foto a video Vám bude dělat radost do konce života.

Svatební obřad na Maledivách Vám uspořádáme od 470 USD.

Obřady nabízíme na více ostrovech i resortech. Více informací se dozvíte na stránce svatba na Maledivách.

plážový obřad Maledivy

Fotky romantické svatby na pláži

Romantika na Maledivách večeře na pláži

Stůl pro dva na pláži, svíčky, začínající západ slunce a výborné jídlo. Tuto službu nabízíme na každém námi nabízeném ostrově. Cena soukromé večeře na pláži začíná na 100 USD.

Na vybraných ostrovech se večeře na pláži pro naše klienty pořádá pravidelně.

večeře na pláži

Líbánky na Maledivách

Pomůžeme Vám vybrat nejlepší hotel pro Vaše líbánky.

V hotelu na ostrově Ukulhas nabízíme špičkový apartmán terasou, vířivkou na terase a výhledem na moře.

Další pokoj ideální pro výjimečnou událost nabízíme na ostrově Dharavandhoo. Pokoj má velkou vanu přímo v pokoji vedle postele a výhled na moře.

Apartmán JACUZZI SUITE ostrov Ukulhas

Západ slunce

Západy slunce do moře miluje snad každý. Vyzkoušejte i koupání při západu slunce.

Maledivy – destinace pro zamilované

Maledivy jsou ideálním útočištěm pro zamilované páry. Mohou zde prožít nezapomenutelnou dovolenou v naprostém luxusu i za přijatelné náklady. Bílé písečné pláže, azurová voda a nad nimi visící kokosové palmy tvoří idylickou kulisu pro romantické chvíle.

Maledivy jsou synonymem pro klid a intimitu, což je ideální prostředí pro prohlubování lásky mezi partnery. Vezměte partnera na romantickou procházku po Maledivské pláži.

pár se prochází po pláži při západu slunce

Ozvěte se nám. Pomůžeme Vám splnit Vaše romantické představy.


Nabízíme ubytování a služby na Maledivách:

Ubytování na lokálních ostrovech Resorty Svatební obřad na pláži Potápění Rybolov