Romantika na Maledivách

Romantika na Maledivách: Maledivy jsou jedinečné místo, které přímo vybízí pro romantickou dovolenou. Ať už jste zamilovaní až po uši, čerství novomanželé nebo stále zamilovaní i po mnoha společných letech, na Maledivách můžete strávit neopakovatelné romantické chvíle.

romantika na Maledivách

Zásnuby

Zásnuby jsou na Maledivách poměrně časté. Můžete přítelkyni jen tak překvapit nebo s naší pomocí nachystat něco speciálního. Někteří klienti volí zásnuby na sandbanku při západu slunce a následnou večeři při západu. Měli jsme i pár co stihli zásnuby a svatbu během jednoho pobytu. A to i s tajným příjezdem svědků! 🙂

Svatební obřad na pláži

Na Maledivách jsme již uspořádali mnoho svatebních obřadů. Obřad bude sice jen symbolický (manželství z Malediv není v ČR uznáváno) ale vzpomínky, foto a video Vám zbude do konce života. Svatební obřad nabízíme na více ostrovech. Více informací se dozvíte na stránce svatba na Maledivách.

Romantika na Maledivách večeře na pláži

Stůl pro dva na pláži, svíčky, začínající západ slunce a výborné jídlo. Tuto službu nabízíme na každém námi nabízeném ostrově.

večeře na pláži

Líbánky na Maledivách

V hotelu na ostrově Ukulhas nabízíme špičkový apartmán terasou, vířivkou na terase a výhledem na moře.

Další pokoj ideální pro výjimečnou událost nabízíme na ostrově Dharavandhoo. Pokoj má velkou vanu přímo v pokoji vedle postele a výhled na moře.

Apartmán JACUZZI SUITE ostrov Ukulhas

Západ slunce

Západy slunce do moře miluje snad každý. Vyzkoušejte koupání při západu slunce.

Ozvěte se nám. Pomůžeme Vám splnit Vaše romantické představy.


Nabízíme ubytování a služby na Maledivách:

Ubytování na lokálních ostrovech Resorty Svatební obřad na pláži Potápění Rybolov