Recenze Dhangethi

Petr, Simona, Alena, Josef, Míla, Luboš a Eva

Na úvod velká poklona a díky Lucii za naprosto dokonalý servis při zajištění našeho pobytu. Lucie nám mimo ubytování na lokálních ostrovech zajistila veškeré transfery lodí a letadlem.

Přečíst ›

Petra a Alexandra

Dovolená na Maledivách je nejlepší volbou pro dokonalý odpočinek. Komunikaci s Agenturou zařídila moje kamarádka a společně vybraly ostrovy, na které chceme jet. Řešily jsme velikost ostrova, dostupné bikini pláže a možnost výletů a zážitků.

Přečíst ›

Lenka a Zbyněk

Ve snaze uniknout covidovým opatřením jsme si letos vybrali dovolenou na Maledivách. Prostudovali jsme mnoho internetových nabídek a nejvíce nás zaujala nabídka webových stránek MALEDIVY–LEVNĚ.CZ

Přečíst ›

Daniela

Na Maledivy jsem se rozhodla jet sama a díky skvělé práci této cestovní agentury o mě bylo naprosto perfektně postaráno.

Přečíst ›

Pavla a Kája

Moc ráda bych poděkovala Lucce, že mi pomohla najít ubytování a ostrov přesně podle našich potřeb. Byla to nejlepší a naprosto nezapomenutelná dovolená a nejdelší pobyt u moře v mém životě.

Přečíst ›

Natálie a Zdeněk

Hledáš exkluzivní hotelový komplex? Animační programy, reprodukovaná hudba, kde alkohol teče proudem? V tom případě jeď někam jinam…

Přečíst ›