Recenze Dhangethi

Katka a Tomáš s dětmi a babičkou

Musím říct, že vyjet na Maledivy byla skvělá volba. Webové stránky jsou úžasně přehledné, dovolenou jsem plánovala dlouho a moc mě bavilo prohlížet jednotlivé ostrovy, ubytování a číst recenze.

Přečíst ›

Jana

Rádi bychom poděkovali Lucii za její přístup a péči při výběru naší krásné dovolené. Navštívili jsme 3 ostrovy: Omadhoo, Dhangethi a Dhigurah.

Přečíst ›

Tereza s rodinou

Po době covidové jsme se v roce 2022 rozhodli, že se konečně zase podíváme někam k moři. Prohlíželi jsme různá místa a lokality, ale nic nám extra nepadlo do oka. Brouzdala jsem po internetu a najednou na mě v reklamě vykoukne fotka ostrova na Maledivách.

Přečíst ›

Petr, Simona, Alena, Josef, Míla, Luboš a Eva

Na úvod velká poklona a díky Lucii za naprosto dokonalý servis při zajištění našeho pobytu. Lucie nám mimo ubytování na lokálních ostrovech zajistila veškeré transfery lodí a letadlem.

Přečíst ›

Petra a Alexandra

Dovolená na Maledivách je nejlepší volbou pro dokonalý odpočinek. Komunikaci s Agenturou zařídila moje kamarádka a společně vybraly ostrovy, na které chceme jet. Řešily jsme velikost ostrova, dostupné bikini pláže a možnost výletů a zážitků.

Přečíst ›

Lenka a Zbyněk

Ve snaze uniknout covidovým opatřením jsme si letos vybrali dovolenou na Maledivách. Prostudovali jsme mnoho internetových nabídek a nejvíce nás zaujala nabídka webových stránek MALEDIVY–LEVNĚ.CZ

Přečíst ›

Daniela

Na Maledivy jsem se rozhodla jet sama a díky skvělé práci této cestovní agentury o mě bylo naprosto perfektně postaráno.

Přečíst ›

Pavla a Kája

Moc ráda bych poděkovala Lucce, že mi pomohla najít ubytování a ostrov přesně podle našich potřeb. Byla to nejlepší a naprosto nezapomenutelná dovolená a nejdelší pobyt u moře v mém životě.

Přečíst ›

Natálie a Zdeněk

Hledáš exkluzivní hotelový komplex? Animační programy, reprodukovaná hudba, kde alkohol teče proudem? V tom případě jeď někam jinam…

Přečíst ›