Doprava na Huraa

Doprava z letiště na ostrov Huraa:

K dopravě na ostrov Huraa můžete využít dražší variantu soukromého motorového člunu, nebo levnější sdílený speedboat, který jede 2x denně, příp. ještě levný místní trajekt-ferry. Při přepravě soukromým člunem na Vás budou čekat zaměstnanci hotelu na letišti a ihned po Vašem příletu Vás odvezou na ostrov.

Podrobnější informace k dopravě:

  • soukromý motorový člun – pohodlně a rychle, kdykoliv během dne či večera, délka cesty 25-35 minut podle počasí, cena je 50 USD na osobu (100 USD tam i zpět), děti do 2 let jsou zdarma, děti do 6 let 50% ceny, max. kapacita lodě 10 míst.

 

  • sdílený speedboat – je třeba předem rezervovat a přesunout se do Male (z letiště můžete vzít TAXI nebo levnější ferry, která jezdí každých 5-10min) 
  •   MALE – HURAA – denně mimo pátek v 11:30h (Seashine speedboat), 11:45h (Legion speedboat), 15:30h (Seashine speedboat) a pak v 16:45h (Legion speedboat) + v pátek v 9:30h (Seashine speedboat) – z Jetty 6 v Male, naproti Ceylonské bance
  •   HURAA-MALE v 8h, 13h a 18h

 

  • veřejná ferry – možnost, kterou nemůžeme doporučit, lodě se ruší a jedou 3 x delší dobu než speedboat (MTCC ferry – 3 USD za osobu)

Fotky trajektu a speedboatu

 

Další informace o ubytování na ostrově Huraa:

Ubytování  Ostrov Huraa  Ceník  

 

Výlety při ubytování na ostrově Huraa:

Manty  Želvy  Šnorchlování  Ostrov Vilingili  Resort Club Med Kani  Pozorování delfínů  Resort Chaaya Dhonveli  Sandbank + piknik  Vyhlídkový let 

 

Aktivity na ostrově Huraa:

Kanoe  Paddleboard  Večerní rybaření  Fun Tubes   Potápění  Surfování  Katamarán  Vodní skútr