Doprava na Huraa

Doprava z letiště na ostrov Huraa:

K dopravě na ostrov Huraa můžete využít dražší variantu soukromého motorového člunu, nebo levnější trajekt-ferry. Při přepravě soukromým člunem na Vás budou čekat zaměstnanci hotelu na letišti a ihned po Vašem příletu Vás odvezou na ostrov.

Druhou možností je individuální doprava trajektem-ferry. Trajekt jezdí jen jednou denně a v pátek nejede vůbec. Trajekt může být také bez náhrady zrušen např. kvůli špatnému počasí.

Podrobnější informace k dopravě:

  • soukromý motorový člun – pohodlně a rychle, kdykoliv během dne, délka cesty 25-35 minut podle počasí, cena je 50 USD na osobu (100 USD tam i zpět), děti do 2 let jsou zdarma, děti do 6 let 50% ceny, max. kapacita lodě 10 míst.
  • veřejným trajektemMTCC ferry14:30h z Male každý den kromě pondělí a pátku, 70-90 minut (16 h příjezd na Huraa), cena je 20 MVR = cca 3 USD za osobu, nutné 3 přesuny: 1. z letiště do Male – 2. ideálně pomocí taxi na Vilingili terminál – 3. na ostrov Huraa (zpáteční cesta – 8h ráno Huraa – Male – Hulhumale – příjezd cca v 9:30) 
  • veřejným trajektem ostrova Huraa – v 15:30 jede Huraa ferry denně kromě pátku a úterý. Jede z Jetty vedle MMA budovy, která je jistější a jede kratší dobu. Je třeba být na terminálu půl hodiny před odjezdem. Cena je 20 MVR = asi 3 USD

Fotky trajektu a speedboatu

 

Další informace o ubytování na ostrově Huraa:

Ubytování  Ostrov Huraa  Ceník  

 

Výlety při ubytování na ostrově Huraa:

Manty  Želvy  Šnorchlování  Ostrov Vilingili  Resort Club Med Kani  Pozorování delfínů  Resort Chaaya Dhonveli  Sandbank + piknik  Vyhlídkový let 

 

Aktivity na ostrově Huraa:

Kanoe  Paddleboard  Večerní rybaření  Fun Tubes   Potápění  Surfování  Katamarán  Vodní skútr