Ubytování na Huraa

Ubytování na ostrově Huraa již neposkytujeme.

Ubytování Huraa Maledivy – guesthouse je umístěn na jihovýchodní straně ostrova. Skládá se z 2 vedle sebe stojících přízemních domů, 1 z nich se 7 pokoji je pro klienty a v 2. domě je kancelář a restaurace. Některé pokoje mají vlastní venkovní  posezení. V pokojích i v blízkosti domu je pro hosty k dispozici WIFI zdarma.

Součástí každého pokoje je koupelna s WC a sprchou, klimatizace a stropní větrák. Všechny pokoje jsou standardně dvojlůžkové, v některých z nich je možná přistýlka. Je k dispozici jeden rodinný pokoj s dvojlůžkem, přistýlkou a matrací, který nabízíme rodinám s malými dětmi. (není dostatečně velký pro 4 dospělé)

Stravování

Ubytování nabízíme se snídaní, servírovanou v restauraci s vniřní i venkovní částí. Tato restaurace je součástí ubytovacího komplexu. Podává se formou bufetu, tvořeného místní maledivskou kuchyní. 

Roshi je označení pro tenké moučné placky, které se obvykle přikusují ke většině jídel.

Snad nejoblíbenější jídlo na Maledivách se nazývá Mashuni. Jde o kousky nasekaného tuňáka v kombinaci s cibulí, kokosem a chilli papričkami. Podává se nejčastěji k snídani spolu s moučnými plackami, které jsou jako tenké tortily. Snídaňové buffet doplňují často vejce, fazolová omáčka a párečky.

Maledivská kuchyně je velmi podobná indické kuchyni, kterou byla inspirovaná.

Filtrovaná pitná voda je k dispozici neomezeně, káva (máte na výběr mezi klasickým turkem, nebo místní milk cofee – specialitou, kdy je káva přidána do našlehaného mléka) a čaj (tradiční černý čaj) během snídaně. V restauraci je možné zakoupit chlazené nápoje jako je Coca-Cola, Sprite a další. Zakoupit lze také čerstvý kokos a papaya koktejl.

V případě zájmu Vám rádi připraví soukromou romantickou večeři – mořské plody s přílohou:

Langusta….50 USD   Chobotnice…50 USD

Po celou dobu pobytu jsou přítomní zaměstnanci, kteří se o Vás starají. O Váš program – výlety, aktivity (manažer Tholhath a syn majitele Fazaan), stravu (Chef, kitchen staff), Vaše pohodlí (roomboys).

Další informace o ubytování na ostrově Huraa:

Ostrov Huraa  Doprava na ostrov Huraa  Ceník

 

Výlety při ubytování na ostrově Huraa:

Manty  Želvy  Šnorchlování  Ostrov Vilingili  Resort Club Med Kani  Pozorování delfínů  Resort Chaaya Dhonveli  Sandbank + piknik  Vyhlídkový let 

 

Aktivity na ostrově Huraa:

Kanoe  Paddleboard  Večerní rybaření  Fun Tubes   Potápění  Surfování  Katamarán  Vodní skútr