Ubytování na Huraa

Guesthouse je umístěn na jihovýchodní straně ostrova, cca 30 m od indického oceánu. Skládá se z 3 vedle sebe stojících přízemních domů, 2 z nich jsou pro klienty a v 3. domě je kancelář a restaurace. Ne všechny pokoje mají venkovní okna a jsou jednoduše vybavené. V současné době je k dispozici 10 pokojů. V pokojích i v blízkosti domu je pro hosty k dispozici WIFI zdarma.

Všechny domy mají možnost venkovního posezení, některé mají i vnitřní společný obývací prostor, některé pokoje mají vlastní venkovní posezení.

Součástí každého pokoje je koupelna s WC a sprchou, klimatizace a stropní větrák. Všechny pokoje jsou standardně dvojlůžkové, v některých z nich je možná přistýlka. Je k dispozici jeden rodinný pokoj s dvojlůžkem, přistýlkou a matrací, který nabízíme rodinám s malými dětmi. (není dostatečně velký pro 4 dospělé)

Stravování

Ubytování nabízíme s plnou penzí, servírovanou v restauraci s vniřní i venkovní částí. Tato restaurace je součástí ubytovacího komplexu. Snídaně, oběd i večeře se podává formou švédských stolů. Jedná se o místní maledivskou kuchyni, skládající se z čerstvých ryb, rýže, těstovin, zeleniny a ovoce.

Roshi je označení pro tenké moučné placky, které se obvykle přikusují ke většině jídel.

Snad nejoblíbenější jídlo na Maledivách se nazývá Mashuni. Jde o kousky nasekaného tuňáka v kombinaci s cibulí, kokosem a chilli papričkami. Podává se nejčastěji k snídani spolu s moučnými plackami, které jsou jako tenké tortily. Snídaňové buffet doplňují často vejce, fazolová omáčka a párečky.

Maledivská kuchyně je velmi podobná indické kuchyni, kterou byla inspirovaná.

Při odlivu se večeře servíruje na pláži.

Balená voda (v množství 1 velká lahev na osobu a den), káva (máte na výběr mezi klasickým turkem, nebo místní milk cofee – specialitou, kdy je káva přidána do našlehaného mléka) a čaj (tradiční černý čaj) jsou v ceně plné penze. V restauraci je možné zakoupit chlazené nápoje jako je Coca-Cola, Sprite a další. Zakoupit lze také čerstvý kokos a papaya koktejl.

V případě zájmu Vám rádi připraví soukromou romantickou večeři – mořské plody s přílohou:

Langusta….50 USD   Chobotnice…50 USD

Po celou dobu pobytu jsou přítomní zaměstnanci, kteří se o Vás starají. O Váš program – výlety, aktivity (manažer Tholhath a syn majitele Fazaan), stravu (Chef, kitchen staff), Vaše pohodlí (roomboys).

 

Další informace o ubytování na ostrově Huraa:

Ostrov Huraa  Doprava na ostrov Huraa  Ceník

 

Výlety při ubytování na ostrově Huraa:

Manty  Želvy  Šnorchlování  Ostrov Vilingili  Resort Club Med Kani  Pozorování delfínů  Resort Chaaya Dhonveli  Sandbank + piknik  Vyhlídkový let 

 

Aktivity na ostrově Huraa:

Kanoe  Paddleboard  Večerní rybaření  Fun Tubes   Potápění  Surfování  Katamarán  Vodní skútr