Výlety Fodhdhoo

Na ostrově Fodhdoo si můžete vybrat z široké nabídky úžasných výletů a aktivit.

Doporučujeme Vám výlet na překrásný sandbank nebo šnorchlování s mantami. Děti milují pozorování delfínů. Hotel také vlastní katamarán kde Vám prodají alkoholické nápoje.

Pro ty co chtějí vyzkoušet i vodní sporty, jsou k dispozici vodní skútr, paddleboard, vodní lyže a kajak.

Hotel má k dispozici podvodní Go Pro i dron.

Dokážeme zajistiti i večeři v podvodní restauraci v resortu Hurawalhi Island Resort. Ceny za tento zážitek jsou vysoké. Přesnou cenu Vám zašleme na vyžádání.

Výlety na ostrově Fodhdhoo

Návštěva resortů

Pro ty kteří by rádi nahlédli do světa luxusu máme možnost zajistit jednodenní návštěvu resortu.

Nabídnout Vám můžeme dva resorty které se nachází v dojezdové vzdálenosti. Ceny a dostupnost je vždy třeba ověřit dle aktuální nabídky.

Výlety na ostrově Fodhdhoo – ceník

Uvedené ceníky výletů se snažíme udržovat stále aktuální. Nabídka a ceny výletů se ale mění v závislosti na sezóně, počasí, počtu zájemců atd. Může se tedy stát, že některý výlet ve Vašem termínu nenabízí nebo se změnila jeho cena např. kvůli vzdálenosti k místu výskytu želv/žraloků/mant. Ceník výletů proto prosím berte jako orientační. Pokud jsou pro Vás výlety stěžejní při výběru ostrova, sdělte nám to prosím a my Vám potvrdíme aktuální nabídku.

Název výletuCena PoznámkaČas
Celodenní výlet na katamaránu s obědem150 USD za osobu – minimálně 4 osobyPřekrásný výlet na nejkrásnější lokality v okolí.
Romantická plavba na katamaránu při západu slunce125 USD za osobu – minimálně 4 osobyRomantický zážitek při západu slunce.
Večerní rybolov – tradiční loď Dhoni30 USD za osobu / privátně 120 USDRybaření na Maledivách se značně liší od rybaření, které byste mohli zkusit jinde. Aby bylo možné na Maledivách chytit rybu, je nejprve nutné se naučit, jak na to. Vyzkoušejte místní maledivský způsob rybolovu společně s vašimi blízkými a rodinou. Výlet s průvodcem který tvoří místní Maledivané. Pokud budete mít štěstí, uvidíte i delfíny a budete svědky nádherných západů slunce. Chycené ryby následně připraví k jídlu po skončení výletu.17:30 – 19:30
Ranní rybolov – tradiční loď Dhoni40 USD za osobu/ privátně 140 USDRybolov při východu slunce kombinuje různé metody, jako jsou trolling a nahazování, a nabízí šanci chytit různé druhy ryb. Součástí zážitku jsou i úchvatné výhledy na ranní oblohu.
5:30 – 7:30
Rybolov BIG GAME z lux. lodi430 USD za skupinu max. 4 osobTento typ rybolovu zaujme především vášnivé rybáře, kteří chtějí vyzkoušet své štěstí a ulovit největší rybu svého života. Mezi ryby, které můžete chytit, patří wahoo, dorado, plachetník, tuňák a barakuda.5:30 – 09:30
Podvodní rybolov30 USD za osobu – min. 2 osobyTento druh rybolovu přitáhne profesionální rybářské nadšence, kteří si chtějí vyzkoušet štěstí v ulovení největší ryby svého života. Mezi ryby, které můžete ulovit, patří obří Giant Trevally, Grouper, Snapper, Dorado, Sail Fish, barakuda.2 hodiny
Šnorchlování na útesu15 USD za osobu, min. 4 osoby / privátně 50 USDProzkoumejte domácí útes ostrova Fodhdhoo, kde se nachází tisíce ryb, a máte šanci spatřit želvy, chobotnice, rejnoky a další mořské živočichy. Toto místo je skvělé pro všechny – jak pro začátečníky, tak pro zkušené mistry ve šnorchlování.
Šnorchlování – safari30 USD za osobu, min. 4 osoby / privátně 100 USDVýlet lodí na šnorchlování k jinému korálovému útesu, který se nachází dál od ostrova.
Šnorchlování na třech korálových útesech40 USD za skupinu / privátně 130 USDVýlet na šnorchlování k třem různým korálovým útesům, které se nacházejí daleko od ostrova.
Romantický výlet na opuštěný ostrov250 USDVýlet na neobydlený ostrov. krásný výlet se šnorchlováním.2 hodin
Romantický výlet na opuštěný ostrov s obědem450 USD za 2 osoby, každá další 70 USDVyužijte tuto dokonalou možnost k oslavě vašich zvláštních příležitostí, jako jsou výročí lásky, narozeniny nebo výročí svatby. Udělejte z těchto okamžiků nezapomenutelné zážitky pro lidi, které máte rádi. Je to jedinečná příležitost k něčemu dojemnému a vzrušujícímu, jako je výlet na nádherný opuštěný ostrov, koupání v křišťálově modrých lagunách a užívání si barbecue oběda jen vy a vaši blízcí. Opuštěný ostrov je ideálním místem pro páry, které hledají dokonalé prostředí pro svou romantiku. Je to jako nejdivočejší představa, kde máte svobodu volně se pohybovat v úplné izolaci a dokonalé svobodě.
6 hodin, humr k obědu
Sand bank – písčina25 USD za osobu / min. 6 osob – privátně 120 USD / max. 2 osobyUžijte si maličký ostrvůvek – sandbank.2 hodiny
Sand bank – písčina s obědem250 USD za 2 osobySandbank s obědem.další osoba 60 USD
Pozorování delfínů z lodi30 USD za osobu / min 6 osob – 180 USD privátněPozorování delfínů z lodě.
Hanifaru bay – výlet za žralokem obrovským a mantami700 USD za loď – max. 4 osobCelodenní výlet.
další osoba 60 USD
Manty40 USD za osobuNaskočte na rychlý člun před východem slunce, prožijte krásu slunce, které rozjasňuje oblohu, a hledejte své štěstí, když skočíte a zaplavete si s nádhernými obřími mantami. Objevte podvodní svět za svítání.
Noční šnorchlování – lov humrů35 USD za osobu
Unikátní zážitek, který žádné letovisko na Maledivách nenabízí! Doporučujeme především mužům, aby si vyzkoušeli místní způsob lovu humrů, který se může konat na našem domácím útesu nebo na nedalekém korálovém útesu po západu slunce. Náš tým vás naučí, ukáže a vybaví, bude vás řídit a vést během lovu. Mezitím je to skvělá příležitost vidět noční podvodní krásu Indického oceánu, která je během dne a noci zcela odlišná, protože v noci bude více různých druhů ryb vzhůru, a korály také vypadají jinak. Váš ulovený humr bude pro vás uvařen a ochucen podle vašeho přání.
1 hodina
Lov chobotnic20 USD za osobu
Lov na chobotnice je jednou z nejoblíbenějších zábavných aktivit místních obyvatel, která se provádí s použitím speciálního vybavení, takže se cítíte jako skuteční ostrované a musíte si ulovit vlastní oběd nebo večeři. Vyžaduje to rychlost a pozorování podvodního světa, abyste viděli skrytou chobotnici. Náš tým vás naučí, jak vidět více, než obvykle vidíte, jak chytit chobotnici a vytáhnout ji z vody. Chobotnice bude vyčištěna a uvařena podle místního maledivského receptu a vařena s místními kořeními sladkého a kyselého charakteru, nebo podle vašeho přání.
1,5 hodiny
Půjčení vodního skůtru40 USD / 15 min. – 70 USD / 30 min.Zažijte divokou jízdu kolem ostrova.
Půjčení paddleboardu20 USD / 15 min. – 35 USD / 30 min.Oblíbená zábava pro všechny.
Půjčení kajaku10 USD / 15 min. – 18 USD / 30 min.Zajezděte si na kajaku.
Wake board40 USD / 15 min. – 70 USD / 30 min.Dobrodružná jízda.
Fun tube50 USD / 15 min. – 90 USD / 30 min.Oblíbená zábava i pro děti.
Půjčení vybavení na šnorchlování6 USD za den

Fotky z výletů

Kam dál?