Domča a Nikča

Na Maledivy jsem se vždy chtěla podívat, ale vždy jsem je měla jen za takovou tu drahou klišé dovolenou, kterou si nemůže dovolit úplně každý. Dokud jsem nenarazila na maledivy-levne.cz.

Byla to náhoda, protože jsem zrovna plánovala dovolenou a jsem za to moc ráda! Nechtěla jsem klasickou maledivskou dovolenou v resortu. Nemám ráda zůstávat na jednom místě. Ráda cestuji, objevuji a zažívá dobrodružství a tato agentura dokáže zařídit cokoli.

Domluvily jsme se tedy s kamarádkou, naplánovaly termín, koupily letenky a Lucka se pak o vše postarala. Poradila nám od věcí jako co vše si sbalit, jaké dokumenty si připravit, jaké pojištění je nejlepší a naplánovala nám celý itinerář cesty.

Na Maledivách jsme byly 12 dní a dohromady procestovaly 3 lokální ostrovy: Rasdhoo, Thinadhoo a Felidhoo. Lucka nám zařídila všechny transfery a byla nám k dispozici dalo by se říci opravdu 24/7. Za nás ty rozhodně zatím nejkrásnější cestovatelský zážitek a za to bychom chtěly opravdu od srdce poděkovat.

Na lokálních ostrovech byli všichni velice milí, starali se o nás jako o vlastní a dokonce jsme se i spřátelili a brali nás i na nějaké výlety ve vlastní režii.

Co bychom rády rozhodně doporučily, pokud se na Maledivy chystáte, je nezapomenutelný zážitek plavání se žraloky. Do dnes mám slzy na krajíčku, když si na to vzpomenu!

Bylo to něco nepopsatelného! Děkujeme!

Domča a Nikča

P.S.: Opravdu nám ani ten alkohol celé dva týdny nechyběl :))

Kam dál: