Nejoblíbenější resorty na Maledivách

Horké slunce, korálové útesy, azurově modré moře, tropické ovoce i bělostný písek mezi prsty. To všechno na vás čeká na jedinečném souostroví jménem Maledivy. Uprostřed Tichého oceánu na vás čeká tento ráj plný palem a odpočinku.

Resorty na Maledivách Vám poskytnou dokonalý servis pro Váš nezapomenutelný pobyt. Naše cestovní agentura Vám pobyt ve vybraných resortech na Maledivách zajistí za nejlepší ceny.

resort Maledivy

Výběr resortu

Pokud se pro dovolenou na těchto korálových ostrovech rozhodnete, vyplatí se věnovat pozornost i výběru toho správného resortu, kde si dovolenou opravdu užijete. Každý je jedinečný a je jen na vás, pro jaký druh dovolené se rozhodnete. Proto jsme pro vás sestavili žebříčky těch nejlepších resortů, které tam na vás čekají…

nejoblíbenější resorty na Maledivách

Jsme cestovní agentura. Zajistíme Vám pobyt na nejkrásnějších lokálních ostrovech a pečlivě vybraných resortech.

5 nejlepších levných resortů

Maledivy nejsou zrovna proslulé tím, že by to byla levná destinace. Za dovolenou ale rozhodně nemusíte dát stovky tisíc. Níže jsme pro vás vybrali ty nejlepší levné resorty, které na tomto souostroví najdete.

červánky v resortu

Villa Park (Sun Island resort)

Čtyřhvězdičkový resort Villa Park, dříve Sun Island patří mezi ty nejoblíbenější resorty na Maledivách, které jsou ideální pro každého, kdo na Maledivách tráví svou dovolenou poprvé a ještě neví, co vlastně očekávat. Resort sice neposkytuje mnoho soukromí, jelikož je to jeden z největších na celém souostroví, na druhou stranu zde najdete velké množství aktivit, kterými se během dovolené můžete zabavit. I děti zde najdou spoustu vyžití, vyzkoušet si mohou nejrůznější vodní i pozemní sporty a dá se zde i šnorchlovat, přestože k poznávání podvodního světa existují hezčí resorty.

překrásný resort Maledivy

Podívejte se jak může vypadat Vaše dovolená v resortu Villa Park

Fihalhohi Island Resort

Fihalholi Island resort nabízí ubytování v běžných pokojích nebo ve vodních vilkách na malém ostrově, kam transfer lodí z letiště trvá přibližně 45 minut. V resortu sice nebudete mít tolik soukromí jako třeba na jiných ostrovech, i tak si ale užijete horké slunce a nádherné průzračné moře.

Embudu Village Resort

Hotel Embudu Village Resort leží na soukromém ostrově, který se může pyšnit krásnou bělostnou pláží. V okolí leží korálový útes, u kterého se dají pozorovat rejnoci, želvy, murény a mnoho dalších vodních živočichů. V nabídce zde jsou exkurze za potápěním a šnorchlováním, kde vám místní jedinečnou biodiverzitu přiblíží ještě více. Nejoblíbenější resorty na Maledivách.

Malahini Kuda Bandos

Malahini Kuda Bandos je jednodušší čtyř hvězdičkový hotel sice nenabízí tolik luxusu jako některé jiné, podstatně dražší, hotely v okolí, ale pláže jsou zde stejně nádherné jako na kterémkoliv jiném z ostrovů.

Ostrov je pokrytý tropickou vegetací a můžete se těšit na krásné pokoje s výhledem na srdce ostrova. Najdete zde vířivku, wellness centrum a množství vybavení pro vodní sporty.

Gangehi Island Resort

V tomto resortu se můžete těšit zejména na velké množství vodních sportů a další organizované aktivity. Můžete se vypravit za potápěním, šnorchlováním, rybařením nebo na hodiny jógy. Celý resort je obklopený korálovými útesy a 15 minut plavby lodí odsud leží jedna z nejproslulejších světových lokalit k pozorování podmořského života.

Holiday Inn Resort Kandooma

Hotel Holiday Inn Resort Kandooma je sice již o něco dražší, oproti jiným resortům na Maledivách je ale ubytování stále cenově velmi příznivé. V resortu leží fitness centrum, wellness, kde nabízí thajské masáže a šest restaurací. Hotel navíc leží v lokalitě, která má ideální potápěčské podmínky, takže se můžete těšit i na zajímavý podmořský život.

5 nejlepších resortů pro páry

Chystáte se na svatební cestu a přemýšlíte, jakou destinaci zvolit? Maledivy jsou jedním z nejromantičtějších míst na světě. Nejenže si zde užijete azurově modré moře, bělostné pláže a lahodnou kuchyni, ale především získáte čas sami pro sebe v exotickém ráji, který je pro lásku a intimitu jako stvořený.

Dusit Thani

Tento krásný, větší resort leží na téměř kulatém ostrově v biosférické rezervaci UNESCO. V hotelu najdete velké wellness centrum a několik restaurací, kde si pochutnáte na mořských plodech, čínské kuchyni i mezinárodních jídlech. Těšit se můžete na venkovní dešťovou sprchu a jeden z největších nekonečných bazénů na světě.

Royal Island

Chystáte-li se na svatební cestu a přemýšlíte o resortech na Maledivách, dobrou volbou může být právě Royal Island. Je klidnější než jiné hotely v okolí a poskytuje více soukromí. Sice si zde neužijete mnoha večírků a organizovaných aktivit, ale na romantické dovolené pravděpodobně nic takového ani nehledáte. Nemusíte se ale bát, že byste se zde nudili, spíše naopak. Nedaleko ostrova leží chráněná lokalita, kam připlouvají manty. Využít můžete také některé z balíčků pro páry, které zde nabízí, například podvečerní párovou masáž se soukromou vířivkou.

Gili Lankanfushi

Gili Lankanfushi je krásný resort leží na soukromém ostrově na atolu Malé. Z letiště se sem dostanete lodí za pouhých dvacet minut a potom si již můžete užívat sluníčka a luxusu. Vybaveni jsou například lázněmi s prosklenými podlahami a také unikátní restaurací, která nabízí pokrmy, které kombinují japonskou a peruánskou kuchyni.

Amari Havodda

Pokud hledáte ostrov, kde budete mít dostatek soukromí, zkuste vsadit na Amari Havodda. V tomto pěti hvězdičkovém resortu si užijete moderní bungalovy uprostřed tropické zeleně, kterou je celý ostrov pokryt. Užijete si i místní lahodné jídlo a rozsáhlé nádherné pláže, které patří k nejhezčím na celém souostroví. Dejte si ale pozor, právě tento hotel bývá většinou dlouho dopředu obsazený a je tak třeba rezervovat s předstihem.

Angsana Ihuru

V Angsana Ihuru se můžete ubytovat v luxusních tradičních maledivských vilách v zahradách tohoto krásného soukromého ostrova. Na páry, které sem přijely za odpočinkem a trochou času na sebe, zde čeká oceňované wellness centrum, kurzy maledivské kuchyně a několik restaurací s kvalitní kuchyní. Je zde navíc možnost udělat si výlet na sousední ostrov, kde leží resort Banyan Tree Vabbinfaru.

5 nejlepších resortů pro rodiny s dětmi

Maledivy jsou mnohdy vnímány jako ostrovy, které jsou vhodné jako destinace na svatební cestu, případně jinou romantickou dovolenou. Možná byste se ale divili, kolik zábavy a vyžití nabízí toto souostroví i pro děti. Určitě si užijí šnorchlování s mantami, koupání na bělostných plážích, ale mnoho hotelů se také snaží pro děti vymyslet zábavný celodenní program jako například hledání pokladu nebo malování na kokosové ořechy.

Grand Park Kodhipparu

Tento větší resort leží přímo na hlavním atolu Malediv, kde je i letiště. Dostanete se sem tak autem a nemusíte absolvovat další cestu hydroplánem nebo lodí jako u většina jiných resortů, což může být při cestě s dětmi velká výhoda. Rodiče se mohou těšit na bar s nekonečným bazénem a unikátní restaurace, kde je jídlo báječným zážitkem. Děti si zde užijí dětský klub, centrum vodních sportů a mělké moře při pobřeží.

Lily Beach Resort and Spa

Tento krásný pěti hvězdičkový hotel na vás čeká na jednom z malých maledivských ostrovů. Bydlet můžete jak na pláži, tak v bungalovu nad vodou, pro rodiny je zde navíc nabízena možnost ubytování v rodinné vile. Děti osloví nedaleký velký korálový útes, kde si mohou vyzkoušet šnorchlování a také dětský klub Turtle. Hydroplánem se sem navíc letí pouhých 25 minut, takže se nemusíte obávat dlouhých přesunů.

Kandima Maldives

Oblíbený mezi rodinami s dětmi je i hotel Kandima Maldives, kde si můžete užít luxus i spoustu zábavy. Pořádají zde celou řadu aktivit včetně kurzů vaření. Najdete zde také nejdelší venkovní bazén na Maledivách a velký plážový klub. V tomto resortu si sice neužijete mnoho soukromí, na druhou stranu tu bude postaráno, že vy i vaše ratolesti se prožijete nezapomenutelnou dovolenou.

Meeru Island Resort and Spa

Tento krásný resort je rájem pro rodiny s dětmi a zejména pro rodiče, kteří si chtějí užít klidnou dovolenou. Funguje zde dětský klub, můžete zde nechat pohlídat i menší děti, v areálu resortu leží dva sladkovodní bazény a velké dětské hřiště. Mezitím, co si budou děti užívat zábavy, můžete se usadit u baru, odpočinout si na soukromé pláži nebo vyrazit na obhlídku okolí na kolech.

5 nejlepších resortů na šnorchlování a potápění

Maledivy jsou také destinací, kterou často vyhledávají milovníci šnorchlování a potápění. Zatímco šnorchlování si můžete užít vy i děti a spatřit tak jedinečný podvodní svět, za potápěním sem jezdí potápěči z celého světa, kteří touží spatřit jedinečné druhy obývající místní vody. Ne všechny ostrovy jsou ale vhodnou základnou pro potápění. Vybrali jsme některé, u kterých ale rozhodně nebudete zklamaní.

Banyan Tree Vabbinfaru

Tento krásný resort se nachází daleko od obydlených míst a užijete si tu tak dostatek soukromí a nádherný podmořský život. V areálu leží potápěčské centrum, kde vám rádi zapůjčí vybavení a také zorganizují nejrůznější výpravy za potápěním. Výborné podmínky jsou zde i pro šnorchlování, za kterým se jezdí lodí na několik minut vzdálený ostrov u korálového útesu.

Vilamendhoo

Jedním z nejlepších resortů pro ty, kteří na Maledivy jedou zejména za šnorchlováním, případně potápěním, je Vilamendhoo. Korálový útes zde najdete z obou stran ostrova a leží velmi blízko. Na druhou stranu se zde nedočkáte širokých pláží, které jsou známé z fotek z jiných ostrovů. Poblíž ostrova můžete spatřit manty, žraloky velrybí a velké množství dalších vodních živočichů a ryb.

Constance Moofushi

Jedinečný resort Constance Moofushi leží u křišťálově čisté laguny s výhledem na Indický oceán. Tvoří součást Jižního Ari atolu, který je jedním z nejlepších míst pro potápění na celém světě. Jen pár metrů od místní pláže leží korálový útes, kde se dají pozorovat rejnoci, perutýni, úhoři a mnoho dalších druhů. Okolní vody jsou také místem, kudy migrují manty, žraloci, velryby, delfíni a mořští orlové, takže šance, že některé z těchto živočichů spatříte jsou poměrně vysoké.

Reethi faru

Zajímavou volbou pro milovníky potápění je resort Reethi faru, kde se můžete ubytovat v krásných vodních vilách přímo na moři. Díky tomu, že tyto vily stojí přímo u korálového útesu, můžete se hned po ránu ponořit do vody a pozorovat podmořský život. Vyrazit za potápěním můžete samozřejmě i dál než kousek od pláže a uvidíte, že zde najdete jedny z nejlepších podmínek pro potápění a šnorchlování.

Soneva Fushi

Tento ekologický hotel leží na soukromém ostrově na atolu Baa přímo v biosférické rezervaci UNESCO. Součástí resortu je i potápěčské centrum, kde rádi poskytnou potřebné vybavení, případně vás vezmou na organizované výlety za potápěním. Zúčastnit se můžete i v případě, že jste se dosud nikdy nepotápěli, je vyžadován pouze dobrý zdravotní stav. Nabízejí zde i možnosti šnorchlování s mořskými biology, kteří vám rádi poskytnou informace ohledně všeho, co vás bude zajímat.

Dostupné Maledivy

Doufám že jsme Vám pomohli najít nejoblíbenější resorty na Maledivách. Moc rádi Vám na nich zajistíme Váš nezapomenutelný pobyt.

Kromě resortů se na na Maledivách můžete ubytovat i na lokálních ostrovech. Ty nezajistí komfort jako v resortech. Zaujmou Vás ale nízkými cenami, autentickou atmosférou a množstvím zážitků.


Nabízíme ubytování a služby na Maledivách:

Ubytování na lokálních ostrovech Resorty Svatební obřad na pláži Potápění Rybolov