Celebrity na Maledivách

Komu by se při pohledu na zářivě modrý oceán, sněhobílé pláže, exotické ovoce a barevné koktejly nevybavily Maledivy? Své o tom vědí světové i české celebrity Maledivy, které si sem každoročně jezdí odpočinout bavit se. Herci, zpěváci, moderátoři, sportovci i vítězky miss jezdí na ostrovy nachytat bronz, užít si luxusní dovolenou, nebo tu dokonce pořádat svou milovanou ruku a uspořádat svatbu snů.

Maledivy v páru

Ve dvou se to lépe a táhne a s kufrem na dovolenou obzvlášť! Toho si jsou dobře vědomi fotbalista David Beckham a jeho žena Victoria. Se svými čtyřmi dětmi vyrazili na Maledivy hned dvakrát a bydleli v luxusním resortu One&Only Reethi Rah.

Cristiano Ronaldo také potěšil svou přítelkyni, ruskou modelku a herečku Irinu Shayk, cestou na Maledivy. Dopřál jí luxus v podobě ubytování v Anantara Kihavah Villas a navštívili spolu nádherné Baa Atoly.

Dovolenou na Maledivách strávila i modelka Kate Moss a její muž, hudebník Jamie Hince. Další slavné páry, které zlákala dovolená na nádherných Maledivách, jsou například Beyoncé a Jay – Z, Tom Cruise a Katie Holmes a princ William s Kate Middleton. To jsou celebrity Maledivy.

Sportem k trvalé dovolené

Oslavit svátky klidu a míru pěkně v teple na pláži zní možná jako extravagantní nápad, ale mnoha slavným osobnostem se velmi zamlouvá. Na Maledivách strávil v minulosti Štědrý den už fotbalisté Fernando Torres a Cristiano Ronaldo, který si Maledivy zamiloval natolik, že se sem dvakrát vrátil a z kurtu si sem odskočil třeba Roger Federer. O dva roky později zapózoval na Maledivách i Louis Souaréz. U sportovců ještě zůstaneme, protože na ostrovech si užíval i Michael Phelps.

České celebrity na Maledivách

Nejslavnější česky moderátor Leoš Mareš sem například vzal svou snoubenku Moniku Koblížkovou. Na Maledivy směřovala i láska ze Star Dance, romantiku si tu užíval Emauele Ridi s Lucií Hunčárovou. Potápění se tu věnovala slovenská modelka Andrea Verešová, která si přivezla dráždivé fotky stejně jako miss Veronika Kašáková. Tropický ráj navštívila zlatá slavice Lucie Bílá a svůj růžový sen si tu plní Dominika Myslivcová.

Velké divy

Pokud jste si mysleli, že luxusní dovolená na těchto ostrovech, připomínajících perly v Indickém oceánu, je pouze doménou celebrit, dovolte nám vyvést vás z omylu. Pokud i vy toužíte vzít svou drahou polovičku na Maledivy, budete se divit, jak jednoduché to je. Doporučujeme cestovat s agenturou a letenky si sehnat sami. Vyjdou vás mnohonásobně levněji, zpáteční letenky z Prahy do hlavního města Male můžete v akci pořídit už za 12 000 Kč. Také pobyt je mnohem zajímavější, pokud se rozhodnete neubytovat se v některém z velkých resortů, ale zvolit menší klidný okální ostrov. Tato alternativa vám pomůže ušetřit a navíc poznáte krásu ostrovů nepoznamenanou tolika turisty a otevře se vám možnost kontaktu s místním životem.

Proč nevyzkoušet třeba ostrov Omadhoo s nádhernými zelenými zahradami a bikini pláží? Na ostrově Huraa si užijete přírody v jednoduchém ubytování za relativně lidové ceny. Nachází se sice nejdále odsud, ale nabízí pestrou paletu výletů a nejlevnější vstup do luxusního resortu na Maledivách. Milovníci klidu si přijdou na své na ostrově Gaafaru v útulném hotelu a s atrakcí v podobě šnorchlování u vraků. Ostrov Thoddoo si právem získává stále větší popularitu. Téměř po celé jeho délce se rozkládá písečná pláž a pěstují se zde melouny a papáji. Ostrov Fulidhoo se zase pyšní nabídkou luxusního ubytování na pláži a šancí spatřit žraloka obrovského. Mezi ostrovy lze také cestovat a kombinovat jejich přednosti dohromady, tohle totiž zdaleka nejsou všechny…

Věděli jste například, že Maledivy mají jedny z nejlepších podmínek pro potápění na světě? A že zde vybudovali i restaurace pod vodou? A že to zní jako něco, co byste měli alespoň jednou zažít? Tak vyberte ostrov, sbalte kufry a šťastnou cestu!


Nabízíme ubytování a služby na Maledivách:

Ubytování na lokálních ostrovech Resorty Svatební obřad na pláži Potápění Rybolov