Ubytování na Fulhadhoo

Penzion se nachází na východním okraji obydlené části ostrova.  Cesta na vyhlášenou pláž Vám nezabere více než 2 minuty pomalé chůze (cca 100m). Je to okraj bikini pláže, která se pak táhne až ke špičce ostrova. Tam se můžete dostat podél pláže nebo cestičkou v džungli.

Penzion je rodinného typu, nabízí 4 typy pokojů – standard a deluxe jsou v přízemí, v patře potom 2 větší pokoje pro rodiny. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou, klimatizaci a stropní větrák.

ubytování Fulhadhoo

Informace o penzionu

Penzion má vlastní restauraci s výbornou kuchyní s krytým venkovním posezením v jehož středu je jezírko s rybičkami. V zadní části je společné posezení, kde najdete k zapůjčení knihy, hračky pro děti a varnou konvici a TV. Suvenýry můžete zakoupit v malé prodejně suvenýrů, která je přímo v penzionu. V každém pokoji je klimatizace a koupelna s WC. Velmi milý a ochotný personál je v penzionu stále k dispozici.

Stravování

V přísadě že si pobyt rezervujete s polopenzi nebo plnou penzi, zaplatíte za jídlo méně než když si pobyt rezervujete se snídaní a jednotlivá jídla si na místě dokupujete. V případě polopenze a plné penze penzion vaří pevně dané menu. Jídla jsou každý den jiná, ale host si nemůže vybírat jídlo.

Oběd se skládá z hlavního chodu, ovoce, vody, čaje nebo kávy (Nescafe). Večeře se skládá z polévky, hlavního chodu a salátu.

Polopenze a plná penze není vhodná pro hosty se speciálními potřebami (alergiky, bezlepkové, vegetariáni, vegani atd.).

Penzion nabízí také nabízí výběr z menu: saláty, těstoviny, svačina a pizza, polévky, hlavní jídla s kuřecím masem nebo rybou, místní speciality, dezerty, nápoje (mnoho čerstvých džusů, mléčných koktejlů a italské kávy Caffe Vergnano). Ceny jsou potom vyšší, ale u každého jídla máte možnost volby.

Foto exteriér penzionu

Foto interiér penzionu

Typy pokojů:

  • STANDARD – výhled do zahrady – 17 m2, 1 dvojlůžko nebo 2 samostatná lůžka, možnost přistýlky, sprcha, klimatizace, fén, koupelna, plochá TV, skříň, ručníky, pokoje jsou v přízemí
  • DELUXE – výhled do zahrady, 30 m2, dvojlůžkové a trojlůžkové pokoje se sedačkou, možnost přistýlky, sprcha, klimatizace, fén, koupelna, mýdlo, plocha TV, skříň, ručníky i osušky na pláž, sedačka, lednička, rychlovarná konvice, venkovní posezení (pouze třílůžkové pokoje), pokoje jsou v přízemí
  • APARTMÁN NATURE – balkonek a výhled do zeleně, 40 m2, 1 dvojlůžko a dvě lůžka, klimatizace, fén, koupelna, mýdlo, plochá TV, skříň, lednička, varná konvice, ručníky a osušky na pláž, pokoje jsou v patře
  • APARTMÁN SEAVIEW terasa s posezením,  50m2, dvojlůžko a dvě lůžka, klimatizace, fen, koupelna, mýdlo, plochá TV, dlažba, skříň, lednička, rychlovarná konvice, kávový stolek, ručníky a osušky na pláž, pokoje jsou v druhém patře

Pokoj STANDARD

Pokoj DELUXE

Apartmán NATURE

Apartmán SEAVIEW

Foto podávaných jídel

U tohoto penzionu je důležitá včasná rezervace. Často se stává že je plně obsazený. Pokud se tak stane, máme k dispozici druhý penzion, více informací zde.

Další informace o ostrově Fulhadhoo: