Ubytování na Fulhadhoo

Penzion se nachází na východním okraji obydlené části ostrova.  Cesta na vyhlášenou pláž Vám nezabere více než 2 minuty pomalé chůze (cca 100m). Je to okraj bikini pláže, která se pak táhne až ke špičce ostrova. Tam se můžete dostat podél pláže nebo cestičkou v džungli.

Penzion je rodinného typu, nabízí 4 typy pokojů – standard a deluxe jsou v přízemí, v patře potom 2 větší pokoje pro rodiny. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou, klimatizaci a stropní větrák.

ubytování Fulhadhoo

Informace o penzionu

Penzion má vlastní restauraci s výbornou kuchyní s krytým venkovním posezením v jehož středu je jezírko s rybičkami. V zadní části je společné posezení, kde najdete k zapůjčení knihy, hračky pro děti a varnou konvici a TV. Suvenýry můžete zakoupit v malé prodejně suvenýrů, která je přímo v penzionu. V každém pokoji je klimatizace a koupelna s WC. Velmi milý a ochotný personál je v penzionu stále k dispozici.

posezení v penzionu

Ceny ubytování

Pro naše klienty jsme zajistili exkluzivní ceny. Ceník najdete na stránce ceník ubytování na ostrově Fulhadhoo.

Stravování

V přísadě že si pobyt rezervujete s polopenzi nebo plnou penzi, zaplatíte za jídlo méně než když si pobyt rezervujete se snídaní a jednotlivá jídla si na místě dokupujete. V případě polopenze a plné penze penzion vaří pevně dané menu. Jídla jsou každý den jiná, ale host si nemůže vybírat jídlo.

Oběd se skládá z hlavního chodu, ovoce, vody, čaje nebo kávy (Nescafe). Večeře se skládá z polévky, hlavního chodu a salátu.

Polopenze a plná penze není vhodná pro hosty se speciálními potřebami (alergiky, bezlepkové, vegetariáni, vegani atd.).

Penzion nabízí také nabízí výběr z menu: saláty, těstoviny, svačina a pizza, polévky, hlavní jídla s kuřecím masem nebo rybou, místní speciality, dezerty, nápoje (mnoho čerstvých džusů, mléčných koktejlů a italské kávy Caffe Vergnano). Ceny jsou potom vyšší, ale u každého jídla máte možnost volby.

restaurace v penzionzu

Fotogalerie exteriéru

Fotogalerie interiéru

Typy pokojů:

  • STANDARD – dvoulůžkové nebo trojlůžkové pokoje v přízemí
  • DELUXE – dvoulůžkové nebo trojlůžkové pokoje v přízemí
  • APARTMÁN NATURE – apartmán pro 4 osoby v prvním patře
  • APARTMÁN SEAVIEW s terasou – apartmán pro 4 osoby ve druhém patře

Standard – dvojlůžkový

Dvojlůžkové pokoje STANDARD se nachází v přízemí. Jsou určené pro 2 dospělé osoby. Pokoje mají rozlohu 18m2. V pokoji je k dispozici 1 dvojlůžko nebo 2 jednolůžka. Součásti pokoje je: sprcha, klimatizace, ventilátor, toaleta, soukromá koupelna, mýdlo na ruce, televize s plochou obrazovkou + kabelové kanály, lednička, ručníky a fén a Wi-Fi.

STANDARD – trojlůžkový

Trojlůžkové pokoje STANDARD se nachází v přízemí. Jsou určené pro 3 dospělé osoby. Pokoje mají rozlohu 23m2. Pokoje mají 1 dvojlůžko + 1 jednolůžko.

Vybavení pokojů: sprcha, klimatizace, ventilátor, toaleta, soukromá koupelna, mýdlo na ruce, televize s plochou obrazovkou + kabelové kanály, lednička, ručníky, fén, Wi-Fi.

DELUXE – dvojlůžkový

Dvoulůžkové pokoje DELUXE se nachází v přízemí. Jsou určené pro 2 dospělé osoby. Rozloha pokoje je 22 m2. Pokoje mají jedno dvojlůžko, výhled do zahrady.

Vybavení pokoje: klimatizace, televize s plochou obrazovkou + kabelové kanály, klimatizace, ventilátor, pohovka, koupelna se sprchou a toaletou, mýdlo na ruce, lednička, elektrická konvice, konferenční stolek, ručníky (pokojové, plážové), fén a Wi-Fi.

DELUXE BIG – trojlůžkový

Trojlůžkové pokoje DELUXE se nachází v přízemí. Jsou určené pro 2 – 3 dospělé osoby nebo rodinu 2+1 dítě. Rozloha pokoje je 30 m2. Pokoje mají 1 dvojlůžko a 1 jednolůžko a výhled do zahrady. Tyto pokoje mají vlastní venkovní posezení.

Vybavení pokoje: klimatizace, televize s plochou obrazovkou + kabelové kanály, ventilátor, pohovka, koupelna se sprchou a toaletou, mýdlo na ruce, lednička, elektrická konvice, jídelní stůl, venkovní nábytek, ručníky (pokojové, plážové), fén a Wi-Fi!

Apartmán NATURE s balkonem

Apartmány NATURE se nachází v 1.patře. Jsou určené pro 4 osoby. Rozloha apartmánu je 40 m. V apartmánu najdete 1 dvojlůžko, 2 jednolůžka, balkonek (francouzské okno) s výhledem do zeleně.

Vybavení apartmánu: klimatizace, ventilátor, toaleta, koupelna, mýdlo na ruce, televize s plochou obrazovkou + kabelové kanály, pohovka, lednička, elektrická konvice, jídelní stůl, ručníky (pokojové, plážové), fén a Wi-Fi!

APARTMÁN SEAVIEW s terasou

Apartmány SEAVIEW s terasou se nachází ve druhém patře. Jsou určené pro 4 osoby. Rozloha apartmánu včetně terasy je 50 m2. V apartmánu je k dispozici 1 dvojlůžko, 2 jednolůžka. Apartmán má výhled na stranu oceánu, ten ale není vidět přes vzrostlou zeleň. Nicméně můžete relaxovat na vlastní terase a poslouchat jeho šumění.

Vybavení apartmánu: klimatizace, ventilátor, toaleta, koupelna, mýdlo na ruce, televize s plochou obrazovkou + kabelové kanály, lednička, elektrická konvice, konferenční stolek, ručníky (pokojové, plážové), fén, Wi-Fi.

Foto podávaných jídel

Pochutnejte si na výborných pokrmech.

Rezervace ubytování

Rezervujte si svůj pobyt včas. O ubytování v tomto penzionu je velký zájem a často je kapacita plně obsazená.

Další informace o ostrově Fulhadhoo: