Resorty na Maledivách

Resorty Maledivy. V případě že nemusíte řešit finanční stránku dovolené, resorty na Maledivách pro Vás mohou být tou správnou volbou ubytování.

Jsme cestovní agentura. Zajistíme Vám pobyt na nejkrásnějších lokálních ostrovech a pečlivě vybraných resortech.

Co je to resort?

Maledivy jsou specifickou destinací. Jsou tvořeny mnoha malými ostrůvky. Na Maledivách jsou resorty uzavřená hotelové střediska ležící vždy na celém ostrově. V tom se zásadně liší od lokálních ostrovů, které mají i jinou než turistickou funkci.  

V resortech najdete několik typů ubytování. Nejžádanější, ovšem cenově nejdražší, jsou vodní vily na moři. Dále je možné ubytování v bungalovech přímo na pláži. Nejméně žádané jsou vily uvnitř resortu, bez přímého výhledu na moře.

Resorty Maledivy

Některé resorty Maledivy jsou pouze tříhvězdičkové. Jsou relativně cenově dostupné. Pozor ovšem při jejich výběru. Některé mají již mnoho za sebou, pomalu dosluhují a zasloužily by kompletní rekonstrukci. Kromě toho si vše „navíc“ náležitě nacení.

resorty Maledivy
letecká přeprava klientů z letiště do resortu

Zážitky v resortech na Maledivách

Resorty na Maledivách bývají zpravidla zaměřené na movité zákazníky. Proto nabízí pro své klienty neobyčejné možnosti. Některé resorty nabízí aktivity, které byste na Maledivách nečekali: golf (Golf Course Shangri-la Resort), tenis (Meeru Island Resort & Spa).

Každý resort pro své klienty nabízí mnoho výletů. Stačí si jen vybrat z nabídky. Samozřejmostí je možnost přístrojového potápění.

Čas v resortu se dá trávit aktivně i pasivně. Zajít můžete do posilovny, zaplavat si v bazénu, zahrát si ping pong či petang. Relaxovat můžete do SPA, kde se můžete nechat namasírovat nebo jinak opečovávat.

Podvodní restaurace

Již několik resortů nabízí velmi mimořádný zážitek. Můžete se najíst v podvodní restauraci. Úplnou novinkou je nyní přenocování pod vodní hladinou. Tuto službu poskytuje například resort Conrad Rangali.

Nejznámější resorty na Maledivách

Na Maledivách je nyní v provozu okolo 130 resortů a další se staví. Mezi nejznámější resorty na Maledivách patří: 

Fotogalerie resortu Med Kani

Videa resortů na Maledivách

Nabídka ubytování na Maledivách

Mnoho lidí nepotřebuje luxusní resorty a raději pozná zemi takovou, jaká doopravdy je. Pro ty je tu naše cestovní agentura. Nenabízíme ubytování v resortech. Zaměřujeme se na ubytování na nejkrásnějších lokálních ostrovech.

Pro klienty, kteří by alespoň na chvíli rádi zažili luxus, zajišťujeme jednodenní vstupy do vybraných resortů. Nabídka se odlišuje podle toho, na kterém ostrově z naší nabídky jste ubytovaní (doprava do resortu tvoří podstatnou část ceny). Nevýhodnější nabídku má resort Club Med Kani dostupný z ostrova Huraa. Vstup do resortu nabízíme i klientům, jejichž loď jede z ostrova na letiště brzo ráno a odlet mají až v noci. Pro tuto příležitost lze zařídit návštěvu resortu nedaleko Male.

Naše nabídka návštěvy resortů

Ať už v resortech nebo na lokálních ostrovech, dovolenou na Maledivách si jistě užijete.


Nabízíme ubytování a služby na Maledivách:

Ubytování na lokálních ostrovech Resorty Svatební obřad na pláži Potápění Rybolov