Ubytování Fehendhoo

Ubytování Fehendhoo: penzion se nachází v blízkosti přístavu, restaurace je u moře ve stínu stromů. Hned vedle restaurace je dětské hřiště. Bikini pláž je asi 10 min chůze.

Od počátku roku 2022 má penzion nové portugalsko-maledivské vedení. Pokoje byly nově rekonstruovány a vybaveny.

ubytování Fehendhoo

Penzion má celkem 16 pokojů a dva rodinné apartmány. Pokoje Deluxe mají 180m2, rodinné apartmány 324 m2. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, sejfem, klimatizací, větrákem, koupelnou (gely ne, fén na požádání) a je tam i rychlovarná konvice a káva+čaj. Mezi pokoji ve vnitřním prostoru můžete posedět v tropické zahradě jejíž dominantou je morušovník – passion fruit, ze kterého Vám mohou připravit výtečný fresh juice. V penzionu pracují přátelští zaměstnanci, kteří mají příjemný a osobní přístup.

Ubytování Fehendhoo

Restaurace patřící k penzionu je přímo na pláži obklopena zelení, v otevřeném prostředí na písku a při jídle můžete naslouchat šumění oceánu. Na vyžádání připravíme barbeque nebo romantickou večeři na pláži. Strava je mezinárodní.

Penzion nabízí řadu aktivit a výletů jako šnorchlování, potápění, jízda na banánu, windsurfing, kitesurfing, kiteboarding a kromě kol Vám zapůjčí i vybavení na volejbal nebo fotbal.

Pokoje

Další informace o ostrově Fehendhoo: