Fotogalerie Thoddoo

Ostrov Thoddoo je jednou z perel Malediv. Tento maledivský ostrov je známý svými rozsáhlými ovocnými plantážemi, zejména plantážemi melounů, což je v kontrastu s mnoha jinými maledivskými ostrovy, jež jsou převážně korálového původu.

Naše fotogalerie ostrova Thoddoo vám poskytne nádherné pohledy na ostrov, stejně jako na křišťálově čistou vodu, bílé písečné pláže a maledivskou kulturu v její nejčistší podobě.

Fotogalerie Thoddoo

Ponořte se do této vizuální cesty a prožijte krásu a jedinečnost ostrova Thoddoo prostřednictvím každé fotografie.

Fotky ostrova Thoddoo

Od západů slunce nad klidným oceánem, až po nádherné podmořské scenérie plné barevných ryb a korálů – fotogalerie ostrova Thoddoo je pozváním k objevování a obdivování tohoto maledivského ráje.

Na ostrově se nachází jedno z nejvíce fotografovaných míst na Maledivách. Jedná se o cestu na pláž lemovanou palmami. Na ostrově zvládnete udělat úžasné fotky i Vy! Překrásný ostrov Thoddoo je ráj pro amatérské i profesionální fotografy.

Fotogalerie ostrova Thoddoo

Pláž, přístav, loď v přístavu, plantáž, cesta na pláž, restaurace, stánek s ovocem, mešita, zdravotní středisko, sortiment v obchodě, malba na zdi, místní vozítko, to vše jsme Vám na ostrově nafotili.

Pláž ostrova Thoddoo

Ostrov Thoddoo má nádherné bílé pláže s příjemným vstupem do vody. Je to skvělé místo pro odpočinek a koupání.

Romantika na ostrově Thoddoo

Představte si procházku po bílém písku za zvuků vln, zatímco slunce pomalu klesá za obzor, obarvuje nebe v tónech oranžova a růžova. Pláže na ostrově Thoddoo jsou ideálním místem pro romantické večerní procházky nebo pro klidné pozorování hvězd. Ať už je to intimní večeře na pláži, nebo ranní procházka při východu slunce, Thoddoo je dokonalým místem pro páry, které si chtějí vychutnat magické okamžiky ve dvou.

Naši klientu na ostrově Thoddoo

Pobyt na ostrově Thoddoo jsme zajistili už desítkám spokojených klientů. Přečtěte si jejich recenze – recenze pobytů na ostrově Thoddoo.

Další fotky z ostrova Thoddoo

Prohlédněte si fotky jak pomalu plyne čas na ostrově.

Další informace o ubytování na ostrově Thoddoo: