Vendy a Martin 

Tak už jsme BOHUŽEL doma. Bylo to skvělý! Moc by jsme chtěli poděkovat Lucce za nádhernou dovolenou na ostrově Dharavandhoo

I přes to, že anglicky úplně perfektně neumíme  jsme si dovolenou opravdu užily a cokoliv jsme potřebovali tak bylo okamžitě zařízeno.

Hodnocení Maledivy Dharavandhoo

CESTA NA MALEDIVY

Po příletu do Male na nás čekal pán s cedulkou hotelu a odvedl nás na další let na ostrov. Měli jsme tam mít původně přestup na 6 hodin, ale jelikož mi den před odletem změnili let, tak Lucka byla ochotná nám zařídit změnu letu a letěli jsme skoro hned.

OSTROV DHAVARANDHOO

Ostrov je malinký a bylo zajímavé pozorovat místní zvyky a jak žijí místní lidé, kteří Vánoce a Nový rok neslaví, zato v tyhle dny měli slavnosti obřízek u chlapců a po dokončení měli jednu velkou párty 😀Na ostrově se najde několik obchůdků, kaváren, škola, nemocnice a mešita.

Ubytování je přímo na pláži s velkým bazénem a velmi milým personálem, který vám splní vše co vám na očích vidí. Bikini pláž před hotelem byla čistá s tyrkysovým mořem a korálovým útesem kde byla hromada rybiček a občas vyskočil i delfín. To byl zážitek to vidět!

hotelový bazén

Hotel

Pokoje byli čistě s výhledem na moře, jídlo výborné. Už teď se mi stýská po polívkách který fakt umí. I když byl hotel plně obsazený, tak pláž byla prázdná. Všude ticho a klid na odpočinek. V hotelu půjčují zadarmo jízdní kola a loďky. Můžete si vybrat z několika výletu. Pokud máte rádi moře zvolte určitě sandbank, budete z toho úplně paf jako my 😀 Hezčí pláž snad neexistuje.

na pláži

Doufám,že tohle nebyla naše poslední dovolená na Maledivách a budeme se těšit na další dobrodružství s vámi.

Vendy a Martin 

Kam dál: