Recenze Fehendhoo

Srovnání ostrovů na Maledivách

Jeden z našich věrných klientů nám zaslal detailní srovnání ostrovů na Maledivách. O toto cenné srovnání se s vámi rádi podělíme…

Přečíst ›

René s rodinou

Naše třetí dovolená s Luckou. V minulosti Huraa, Ukulhas, Thoddoo, tentokrát ostrovy Fulhadhoo a Fehendhoo. Rozhodně nekončíme. Lucku už bereme jako kamarádku a hlavně dobrého přítele na telefonu. Lucko, ještě jednou díky za vše.

Přečíst ›

Michaela a Vladimír – podruhé

Přes Lucku na jsme byli na Maledivách podruhé a rozhodně ne naposledy. Měli jsme to štěstí, že jsme se s ní na ostrově potkali a pomohla nám zařídit svatbu.

Přečíst ›

Petra a Štefan

Dovolená na Maledivách byla splněným snem. Na Maledivy jsme se chystali poprvé, a tak jsme agenturu maledivy-levne kontaktovali pro výběr ostrovů a rezervaci ubytování. Požadavky byly krásné tyrkysové pláže a dobré jídlo.

Přečíst ›

Zuzka a Slávek

Na Maledivy jsme se rozhodli vyrazit ze dne na den. Díky Lucii jsme zažili Maledivy asi jako málokdo, kdo si zakoupí zájezd v resortu, jak často nabízí cestovky.

Přečíst ›

Viktoria a Lucia

Hodnotenie je určite veľmi kladné. Keď si má človek predstaviť niečo pod slovom raj tak ostrov Fehendhoo od toho nemá určite ďaleko.

Přečíst ›