Michala, Zdeněk, Filip, Karel a Nick

Chtěla bych moc poděkovat paní Lucce, za zprostředkování krásné dovolené na Maledivách. Komunikace s Luckou byla výborná od začátku do konce. A že to s námi neměla právě jednoduché.

Volili jsme ostrov Ukulhas, kde jsme strávili 10 dní. Na letišti na nás čekal doprovod, který nás dovedl ke speedboatu a ten nás dovezl na ostrov. V přístavu na nás čekal doprovod na hotel.

Na hotelu na nás čekali s čerstvým džusem a ledovým ubrouskem, který nás v horkém a vlhkém počasí krásně osvěžil.

Personál hotelu byl milý, jídlo výborné – výběr z více druhů – ryby, kuře, těstoviny a další výborná jídla. Kuchař je vynikající, každý den se staral, zda bylo vše v pořádku. Personál hotelu je vždy milý, příjemný, pokoje čisté, pitné vody dostatek po celý den. Všichni se na Vás usmívají…

Kousek od hotelu je krásná pláž plná podmořského života. Šnorchlování i potápění je krásný zážitek, tak jako výlet za Mantami. Počasí nám na výlet zrovna nepřálo, ale naši průvodci byli zkušení a i přes velké vlny nás bezpečně dopravili tam i zpět. Vidět Manty je něco nezapomenutelného. Tak, jako každodenní potápění se želvou. Dokonce si syn vyzkoušel i jízdu na vodním skůtru, který je na pláži k zapůjčení. A procházky po dlouhé pláži při západu slunce jsou nádherné.

Musím říct, že to byla dovolená snů a určitě nebyla naše poslední.

Michala, Zdeněk, Filip, Karel a Nick

Fotky k hodnocení

Přečtěte si i další recenze pobytů na Maledivách.