Matěj a Ilona

Moc bychom chtěli poděkovat paní Lucii za veškerou organizaci našeho zájezdu na Maledivy.
Od první chvíli, kdy jsme přiletěli do Male, se o nás personál hotýlku (ostrova) staral na jedničku.
 
Ač náš přílet ze Srí Lanky měl zpoždění cca 2h, tak na nás čekal človíček na letišti a po pár minutách jsme byli na speedboatu směr Thoddoo. Cesta byla trošku hrbolatá, ale počasí člověk neporučí a vlny nezastaví. 
 
Po příjezdu na Thoddoo nám zavazadla přeložili do auta, které nás spolu s nimi odvezlo do hotýlku. I když to bylo vlastně pár kroků. Zavazadla nám personál donesl až do pokoje, naprosto super.
 
Hotýlek ještě nebyl úplně dokončen, chyběly klasické dodělávky a detaily ale to nás vůbec nijak nepohoršovalo, protože pokoje byli připravené na výbornou. Personál hotýlku byl úžasný, cokoli jsme potřebovali, tak okamžitě zařídili. Stravování bylo také výborné, měli jsme to, o co jsme si řekli a bylo v možnostech personálu – ryby, kuřecí čerstvé ovoce atd.
 
Turistická pláž na ostrůvku je malá ale plně dostačující a čistá. Na pláž jsme se dostali krátkou procházkou mezi místními ovocnými plantážemi. Kousek od pobřeží se nachází malý kus korálového útesu, kde jsme pozorovali spousty druhů barevných ryb, jehlice, murénu a podařilo se nám i několikrát spatřit želvu, která se dala i pohladit.
 
Kdo má rád šnorchlování, a třeba s ním i začíná (děti), tak naprosto ideální místo! 
 
Závěrem bychom chtěli říci, že tento ostrov jsme navštívili na začátku května, kdy začíná „období dešťů“, ale nestalo se nám, že by nám propršel celý den, občas sice sprchlo ale vždy to bylo krátké zato intenzivní. Spíše pršelo v noci. Tudíž žádná vada na kráse.
 
Kdo che poznat opravdové Maledivy se vším všudy a místním životem, tak maledivy-levne je nejlepší poměr kvality a ceny.
 
DOPORUČUJEME M+I