Lenka

Ráda bych Vám alespoň touto cestou moc poděkovala za naprosto perfektní a profesionální přístup a pomoc s organizací naší dovolené na Maledivách.

Uvědomuji si, jak je velmi důležité aby „vše klaplo“ zvlášť když je cílová destinace tak daleko jako např. Maledivy.

Po příletu na MALE nás v příletové hale čekal zástupce (z Vaší agentury pravděpodobně)..šlo o velmi milou paní, která nám ukázala stánek místního mobilního operátora u kterého jsme si zakoupili datovou kartu a která nás dále zavedla do haly na odbavení pro vnitrostátní lety. Stále jsme měli pocit, že si nás „předávají“ :-D a i cesta speedboatem byla pro nás velkým zážitkem. 

Jak jsem již zmiňovala ve svých whatsupp zprávách, v hotelu jsme byli maximálně spokojeni – fotografie máte :-D

Co se týče cesty zpět – z MALE mělo letadlo Emirates cca 1 hodinu zpoždění a měli jsme tak cca 40 min. na přestup z Dubaje do Prahy…bylo to napínavé, ale let jsme nakonec stihli..uff 8-):-D 

Nyní již máme za sebou 5-denní karanténu. Výsledky našich PCR testů jsou negativní, tak tedy v pondělí hurá zase do práce:-D:-D

Máme obrovské množství zážitků, na které nikdy nezapomeneme a hlavně to krásné teplé moře a ten podmořský svět…to bylo bájo!  A již nyní doufáme, že se na Maledivy ještě někdy podíváme. Bohužel příspěvky na sociální sítě nedávám, ale mohu slíbit, že budu Vaše „chodící reklama“;-)

Přeji Vám hodně spokojených klientů. Mějte se krásně.

Lenka

Přečtěte si i další recenze pobytů na Maledivách.