Karel s rodinou

Ostrov Ukulhas

Co se týče pobytu, tak jsme se s manželkou shodli na tomto, je to velmi klidné místo, hotel je celkově útulný, praktický ( sprchy u vstupu, když jdete z pláže ), pokoje ne příliš velké, ale kuli tomu tam člověk rozhodně nejede…to můžete zůstat v Evropě a zaplatit si Hilton, postele i sociální zařízení výborné, čisté a po úklidu vždy vše krásně voňavé.

Co se týče jídla, tak to je jedním slovem LUXUS…všeho dostatek, velký a rozmanitý výběr, není co vytknout i časy jsou nastaveny tak, aby člověk vše v klidu stihl a zároveň neměl mezi jídly hlad, takže fakt super. Personál hotelu velmi příjemný, vstřícný a přátelský…kéž by se lidi takto k sobě chovali všude.

Co se týče lokality, tak ta je naprosto klíčová…k pláži to je přes pralesní remízek, kde si člověk může též odpočinout zhruba 20 m od vchodu do hotelu. Pláž byla za naší přítomnosti vždy čistá a v podstatě liduprázdná…nečekejte Chorvatsko nebo Itálii, to fakt ne.-)

My měli sebou dítě ve věku 7 let, které si vydrželo v moři i na pláži hrát od snídaně do večeře. Moře je velmi příjemné a nádherné, podvodní život velmi pestrý, malá stále šnorchlovala  pozorovala…

Závěrem k celé dovolené, jedná se o velmi klidné, romantické a příjemné místo i na pobyt s dětmi. My jsme si velmi odpočinuli a celkově to byla nejlepší dovolená v našem životě.

Určitě se na Maledivy ještě vrátíme.

Zkušenosti Karla s leteckou společností Alitalie

Co se týče Alitalie, tak to byla naše první zkušenost a asi nejhorší. Jak říkám, těsně před odletem zrušen let, to se mi nikdy za celou dobu nestalo…a další věc technické potíže v Miláně, kdy jsme následně nic nestihli. Ono by to úplně nevadilo, ale přístup společnosti katastrofa…kdybych se tam nepohádal se zaměstnankyní info desku, tak bychom letěli až druhý den, tudíž 3 dny na cestě…a to jako fakt ne. V současné době je vše v řešení a požadujeme samozřejmě odškodné a další věci na které jsme měli nárok a nikdo nám je nenabídl…Příště si určitě připlatíme…to už víme teď.

Karel s rodinou

Fotky od Karla: