Jiří G.

Na stránky maledivy-levne jsem narazil náhodou. Kontaktoval jsem paní Michalákovou na e-mailu, kde mi ihned ochotně odpověděla na všechny moje dotazy a také dobře poradila s výběrem letenky. Po objednání letenek jsem okamžitě udělal rezervaci hotelu a po nějaké době mi paní Michaláková ochotně rezervaci upravila. Zkrátka velmi vstřícné a korektní jednání.

Vybrali jsme hotel West Sands na ostrově Ukulhas. Na Maledivy jsme letěli z Prahy přes Zurich a vše proběhlo naprosto bez problémů. Jediný zádrhel nastal na letišti v Male, kde jsme nemohli dlouhou dobu objevit delegáta, protože tam stojí desítky lidí s menšími či většími cedulkami a je to tam celkem hektické. Přestože téměř neumím anglicky, tak jsem se na delegáta doptal a našel ho. Delegát mi vysvětlil, kde máme čekat a že tam v 10:00 přijde a odvede nás ke člunu. Bohužel já jsem zapomněl přepnout do módu maledivské pohody a tak zatímco já se v 10:50 hroutil strachy, že na nás zapomněli a pojedeme dalším člunem až v 16:00, tak delegát v 10:55 přišel v klidu, s úsměvem a odvedl nás ke člunu, který nás vezl na ostrov. 

Člun byl pro cca 40 osob a byl plný. Cesta trvala zhruba hodinu a pro některé turisty (včetně mě) byla dost náročná. Komu se dělá špatně jako mně, doporučuji Kinedril nebo něco podobného.

 Ihned po příjezdu do hotelu se nás ujali velmi přátelští zaměstnanci hotelu, kteří se o nás skvěle starali. Pokoj byl hezký, dobře vybavený. Strava byla velmi dobrá, díky skvělému kuchaři, který se neustále staral o to, aby hostům chutnalo. My jsme měli polopenzi a na obědy jsme občas zašli do jiných restaurací na ostrově, kde také vaří dobře. Úklid pokoje naprosto v pořádku.

Velkým plus je pláž kousek od hotelu. Na pláži je klid k odpočinku. Moře je krásně teplé. Škoda, že jsou zde dost zničené koráli. Přesto je život na útesu poměrně bohatý a různorodý. Byli jsme na výletě na manty a byl to skvělý zážitek. Bohužel nám nevyšel výlet za žralokem velrybím. 
Jediným negativem je místy nepořádek na ostrově, ale za to hotel nemůže.

Strávili jsme v hotelu 10 skvělých dnů, které byly plné sluníčka a skvělých zážitků. Mohu hotel vřele doporučit všem cestovatelům. Klidně bych se sem vrátil.

Jiří

Fotky k recenzi od Jiřího