Ubytování na Goidhoo

Od roku 2022 Vám nabízíme hotel na ostrově Goidhoo.

Hotel nabízí celkem 12 pokojů a jeden rodinný apartmán (8 pokojů s výhledem do zeleně, 4 pokoje s výhledem na moře). Všechny pokoje mají balkon nebo terasu. Hotel je v provozu od roku 2018.

Součástí hotelu je restaurace a Juice Bar. Nápoje si můžete vychutnat na střešní terase s výhledem na moře kde můžete sledovat romantické západy sluce. K dispozici je hotelová WIFI.

hotel na ostrově Goidhoo Maledivy

Pokoje

Každý pokoj je klimatizovaný a má k dispozici konvici na přípravu kávy nebo čaje a trezor. Manželské postele mají velikost king. V 6 ti pokojích lze v případě potřeby rozdělit manželskou postel na samostatná lůžka. Velikost pokojů je 29m2.

Pokoje Deluxe s výhledem do zeleně se nachází v přízemí i v prvním patře hotelu. Tyto pokoje mají venkovní terasu nebo balkon vybavený židlemi a stolem.

Pokoje Deluxe s výhledem na moře se nachází v prvním patře. Mají soukromý balkon s posezením.

Rodinný apartmán má dva propojené pokoje s výhledem do zeleně. Nachází se v přízemí hotelu. Jedná se o ideální prostředí pro rodiny s dětmi. Tyto pokoje jsou také dostatečně prostorné pro přidání přistýlky.

Hotel na Vaše přání uspořádá soukromou večeři při svíčkách na pláži.

Juice Bar nabízí fresch džusy z chutného tropické nápoje. Je jedním z málo míst v oblasti, kde s objednáte bio ovoce jako je mango, guava (kvajáva), rose apples a marakuja (mučenka).

Pro milovníky kávy se podává italská káva ILLY.

Hotel nabízí tyto pokoje:

  • Deluxe s výhledem do zeleně
  • Deluxe s výhledem na moře
  • Rodinný apartmán

Fotky vnitřního vybavení hotelu

Fotky pokojů

Ceny ubytování na ostrově Goidhoo

Aktuální ceny ubytování na ostrově Goidhoo Vám rádi sdělíme na základě poptávky přes email info@maledivy-levne.cz.