Hotel Fehendhoo

  • Aktuální informace: hotel ukončil provoz

Po příjezdu do přístavu ostrova Fehendhoo Vás vyzvedne elektrické vozítko a odveze do tohoto stylového hotelu na pobřeží. Hotel se nachází jen pár kroků od bikini pláže a z restaurace si můžete užívat přímý výhled na moře a šumění oceánu.

Posezení v restauraci je nejen kouzelné, ale i velmi pohodlné a různorodé ve vnitřní a venkovní části. Vždy si tedy najdete posezení, které Vám bude vyhovovat při dobrém obědě nebo pro posezení s kávou ať už budete cestovat jako pár, čtyřčlenná rodina nebo větší skupina.

Hotel Fehendhoo Maledivy

Hotel Fehendhoo Maledivy

Hotel Fehendhoo Maledivy – nabízí 4 pokoje superior a 8 pokojů deluxe + nádherný rodinný apartmán tvořený dvěma ložnicemi s vlastním venkovním prostorem s houpačkou. Všechny pokoje mají vlastní venkovní posezení a jsou rozděleny do bloků pro zvýšení soukromí. Pokoje jsou nově a stylově zařízené a nechybí tam žádné detaily, které od hotelu na dovolené očekáváte počínaje příjemnými ručníky a osuškami, velkou pohodlnou postelí, varnou konvicí, čajem a kávou, pitnou vodou na pokoji. Pokoje deluxe mají krásné venkovní koupelny.

Pokoj DELUXE

Rodinný apartmán

Pokoj SUPERIOR

Hotelová restaurace

Restaurace je spojená s recepcí. Servírování jídel záleží na obsazenosti hotelu, při nadpoloviční obsazenosti je jídlo servírováno formou bufetu, při nižší je servírováno pevně dané menu v rámci plné penze – příp. si můžete vybírat z menu. Kuchyně je jak maledivská tak mezinárodní.

Ceník ubytování

Na zimní sezónu 2022-2023 nabízíme velmi výhodné ceny.

  • Níže uvedené ceny v tabulkách platí do dubna 2023.
  • Ceny jsou kompletní, včetně všech povinných poplatků a daní.
  • Děti do 5ti let jsou zdarma.
2 OSOBYsnídaněpolopenzeplná penze
DELUXE POKOJ – 2 OSOBY100 USD115 USD130 USD
SUPERIOR POKOJ- 2 OSOBY105 USD120 USD140 USD
3 OSOBYsnídaněpolopenzeplná penze
DELUXE POKOJ – 3 OSOBY130 USD145 USD170 USD
SUPERIOR POKOJ – 3 OSOBY135 USD150 USD175 USD
RODINNÝ APARTMÁNsnídaněpolopenzeplná penze
DVĚ LOŽNICE230 USD300 USD330 USD

Výlety

Ceník výletů:

ceník výletů