Akční ceny resortů

Aktualizováno 16.12.2022 – Akce prodloužena

Akční cena platí pro rezervace od 18.11. do 10.12.2022. Slevy platí pro ubytování v období 1.11.2022 – 13.4.2023 a pohybují se do 30% !

Součástí akce i bezplatný upgrade z polopenze na plnou penzi!

Vyberte si mezi resort a my Vám připravíme kalkulaci na míru.

Maledivy resorty akční cena

Resorty na Maledivách za akční ceny

Zvýhodněné ceny se týkají těchto resortů.

Sun Island Resort & Spa

Dostupný resort na jihu Ari atolu, v lokalitě žraloka obrovského, mant a krásného podmořského světa. Resort má jedny z cenově nejvýhodnějších vodních vil na Maledivách! Kromě těch nabízí i plážové a zahradní vilky.

Patří mezi větší ostrovy s krásnou džunglí a přístupem na korálový útes. Najdete zde 5 restaurací : hlavní (Maaniyaa, kde se servíruje formou bohatého bufetu – all inclusive snídaně, oběd i večeře ) +navíc italskou, thajskou, indickou a bio restauraci, kde jíte mezi korunami stromů. Pro sportovce je k dispozici posilovna, tenis, squash, minigolf a samozřejmě divecentrum, bazén a pro pasivní odpočinek také luxusní SPA (sauna, jacuzzi, masáže).

Resort nabízí i zázemí pro firmy a konference s kapacitou 200 míst. Rodiny s dětmi ocení dětskou hernu a oddělený dětský bazén + výbornou italskou zmrzlinu v restauraci Al Pontile. Nejen dětem se bude jistě líbit každodenní večerní krmení žraloků a rejnoků u restaurace Sun Star.

Paradise Island Resort & Spa

Resort je jen pár minut lodí od mezinárodního letiště Male nabízí ubytování od plážových vil až po luxusní vodní vily s bazény nebo privátními vířivkami, 6 restaurací a 2 bary a samozřejmě hlavní bazén. Kromě hlavní restaurace s bohatým bufetem a názvem Bageecha zde najdete italskou Al Tramonto, japonskou Fukurya Teppanyaki nebo Farumathi specializující se na mořské plody.

Resort také nabízí možnost In Vila tedy donášku jídla na pokoj, mj. i pizzu. Hlavní bar u bazénu má taneční parket a DJ, plážový Athiri bar je otevřen během dne. Resort nabízí obrovské množství sportovních aktivit (SUP, kajak, windsurfing, kitesurfing, katamarán, surfing, jetblade, jetsurf, poloponorku a tradiční funtube apod.) + má skvělé potapěčské centrum, posilovnu, tenisové kurty atd. Resort nabízí mnohokrát oceňované zázemí pro konference a setkání, příp. svatby, kromě velkých místností s veškerým technickým vybavením jsou zde i menší zasedačky a VIP Lounge.

Royal Island Resort & Spa

Menší zelený ostrov nádherného Baa atolu je skvělý pro milovníky šnorchlování nejen kvůli bohatému podmořskému životu kolem ostrova, ale i díky blízkosti UNESCO rezervace Hanifaru Bay, kde jsou k vidění manty a žraloci obrovští zjm. v sezoně květen-listopad ve velkém množství. Resort nemá dětský klub a je spíše určen pro páry nebo rodiny se staršími dětmi.

Ubytování je v zahradních i plážových vilách. Vodní vilky tu nenajdete. Delikátní strava je servírována ve dvou restauracích a drinky a zábava v několika barech, jeden je přímo v bazénu. Samozřejmě i zde najdete SPA a wellness (aromatické koupele, reflexologie, jacuzzi, pára a masáže).

Kupte si letenku a my se o vše ostatní postaráme.