Maledivy last minute

Maledivy last minute – destinace nepatří mezi ideální last minute destinace. Last minute dovolené nabízejí některé velké cestovní kanceláře, které doprodávají poslední volné kapacity nasmlouvaných ubytovacích kapacit a letenek. Málokterá cestovní kancelář má ovšem na Maledivy zakoupené letenky dopředu. Většina cestovních kanceláří nakupuje letenky až po Vaší rezervaci.

Pokud tedy uvidíte na internetu reklamu Maledivy last minute, jedná většinou jen o marketingový trik. Opravdové last minute zájezdy se nabízejí na termíny s odletem do 7 dnů. Last minute dovolená se nejčastěji prodává do bližších destinací jako je Řecko, Itálie, Chorvatsko nebo Španělsko.  

maledivy last minute

Letenky na Maledivy last minute 

Letenky last minute na Maledivy Vás obyčejně vyjdou mnohem dráž než při nákupu s předstihem. Zde platí že čím blíže odletu, tím jsou letenky dražší. Tipy na letenky a formulář pro jejich rezervací najdete na této stránce. Standardní cena zpáteční letenky na Maledivy se pohybuje kolem 18 tis. za osobu. Akční letenky se dají zakoupit přibližně od 11 tis. za osobu (jsou to ovšem většinou ty s delšími přestupy).

Ubytování na Maledivách last minute

V našem případě Vám last minute ubytování zajistíme v případě že jsou volné pokoje. Kolem Vánoc a v hlavní sezóně (hlavně v měsících leden a únor) bývají pokoje kompletně obsazené již několik týdnů dopředu. Nejlépe je ubytování rezervovat alespoň 3 měsíce dopředu. Při objednání dovolené na Maledivách s dostatečným časovým předstihem je větší šance, že dokážeme zajistit ubytování přesně podle Vašich představ.

Last minute dovolená:


Nabízíme ubytování a služby na Maledivách:

Ubytování na lokálních ostrovech Resorty Svatební obřad na pláži Potápění Rybolov