Maledivy last minute

Maledivy last minute – destinace nepatří mezi ideální last minute destinace. Last minute dovolené nabízejí některé velké cestovní kanceláře, které doprodávají poslední volné kapacity nasmlouvaných ubytovacích kapacit a letenek. Málokterá cestovní kancelář má ovšem na Maledivy zakoupené letenky dopředu. Většina cestovních kanceláří nakupuje letenky až po Vaší rezervaci.

Maledivy last minute

Maledivy last minute?

Pokud tedy uvidíte na internetu reklamu Maledivy last minute, jedná většinou jen o marketingový trik. Opravdové last minute zájezdy se nabízejí na termíny s odletem do 7 dnů. Last minute dovolená se nejčastěji prodává do bližších destinací jako je Řecko, Itálie, Chorvatsko nebo Španělsko.  

hotel Maledivy last minute

Letenky na Maledivy last minute 

Letenky last minute na Maledivy Vás obyčejně vyjdou mnohem dráž než při nákupu s předstihem. Zde platí že čím blíže odletu, tím jsou letenky dražší.

Tipy na letenky a formulář pro jejich rezervací najdete na stránce letenky na Maledivy. Standardní cena zpáteční letenky na Maledivy se pohybuje kolem 18 tis. za osobu. Akční letenky se dají zakoupit přibližně od 11 tis. za osobu (jsou to ovšem většinou ty s delšími přestupy).

Ubytování na Maledivách last minute

V našem případě Vám last minute ubytování zajistíme v případě že jsou volné pokoje. Kolem Vánoc a v hlavní sezóně (hlavně v měsících leden a únor) bývají pokoje kompletně obsazené již několik týdnů dopředu.

hotel last minute

Kdy je nejlepší rezervovat pobyt na Maledivách?

Ideální je ubytování na Maledivách rezervovat alespoň 3 měsíce dopředu. Při objednání dovolené na Maledivách s dostatečným časovým předstihem je větší šance, že Vám dokážeme zajistit ubytování přesně podle Vašich představ.

Pokud plánujete pobyt kolem Vánoce a nebo v únoru, doporučujeme rezervovat alespoň s 6 měsíčním předstihem.

s dětmi na dovolené

Kdy letět na Maledivy?

Samotné Maledivy mají tropické klima, které je charakteristické horkým a vlhkým počasím po celý rok. Pokud se ptáte na nejlepší čas pro návštěvu Malediv, neexistuje jednoznačná odpověď.

Období od prosince do dubna je považováno za nejlepší čas na návštěvu Malediv. Toto je období sucha a slunečného počasí, které poskytuje ideální podmínky na lenošení na pláži, šnorchlování a potápění.

Teploty jsou příjemně teplé a pohybuje se kolem 30 stupňů Celsia, a voda je teplá a průzračná. I v tomto období se ovšem mohou vyskytnout dešťové přeháňky.

Období od května do listopadu je obdobím dešťů a monzunů. Během těchto měsíců může být počasí proměnlivé a deštivé. Pokud se rozhodnete navštívit Maledivy v tomto období, můžete se setkat se silnými dešti. Také ale může být krásné počasí a vy si užijete dovolenou za výrazně nižší ceny oproti hlavní sezoně.

Resorty na Maledivách last minute

Resorty na Maledivách nabízejí zvýhodněné ceny ubytování v termínech které si přejí zaplnit. Často se jedná o last minute nabídky na letní měsíce. O last minute nabídkách Vás vždy informujeme na stránce aktuality.

Resort Last minute

Last minute dovolená

Užijte si nejkrásnější dovolenou na Maledivách.

Jsme cestovní agentura, zajistíme Vám nejkrásnější dovolenou na Maledivách i na poslední chvíli.

dovolená Maledivy last minute


Nabízíme ubytování a služby na Maledivách:

Ubytování na lokálních ostrovech Resorty Svatební obřad na pláži Potápění Rybolov