Kristýna a Aleš

Dobrý den, paní Michalaková,
máme za sebou pobyt v hotelu Mirian Sky na ostrově Gaafaru a chtěla bych vám respektive i maledivským partnerům moc poděkovat za skvělou organizaci našeho pobytu – vyzvednutí na letišti a doprovod k speedboatu jsme ocenili, protože sami bychom určitě bloudili. Stejně tak i oceňujeme možnost si dojet na Maledivy za takto rozumné peníze.

Pokoj byl pěkný a čistý s dobře fungující klimatizací. Jídlo bylo chutné. Pokoj se neuklízí denně – měli jsme uklizeno za pobyt jednou v polovině pobytu, což ale stačilo, jelikož jsme v něm moc času netrávili. Pláž byla soukromá a denně uklízená, se slunečníky a lehátky.

Výlety – absolvovali jsme Picnic Island a Šnorchlování „Seagulls“.

Picnic Island – úžasný a krásný ostrov s korály a množstvím barevných rybiček pár metrů od pláže. Zahlédli jsme tu rejnoka, chobotničky a spousty rybek. Prý byla ten den k vidění dál od břehu i moréna a želvy. Oběd byl formou BBQ – skvělá grilovaná ryba, těstoviny, zelenina a spousta ovoce. Jako welcome drink na ostrově jsem dostali čerstvý kokosový ořech.

Šnorchlování „Seagulls“ – zvolili jsme dopoledne kdy bývá moře klidnější a tudíž byla i skvělá viditelnost. Během asi 40 minutovému šnorchlování jsme zahlédli hejna rybiček, rejnoky, živé mušle a dokonce připlavala i asi 1,5m dlouhá barakuda, což byl velmi intenzivní zážitek 🙂 Průvodce nám i pomohl natočit moc pěkné video když se s naší kamerou potopil až na dno přímo do hejna žlutých rybiček.

Ještě jednou děkuji za zařízení naší Maledivské dovolené a přeji mnoho štěstí v podnikání ;-)

Kristýna a Aleš

Fotky od Kristýny a Aleše:

Další hodnocení pobytů na ostrově Gaafaru:

Peťan a Pája  Lucie a Roman  Bohdan, Ellen a Danielek  Adéla a spol.  David a Lenka  Karel a Michaela  Tomáš a Robert  Markéta  Jana a Monika