Kitesurfing na Maledivách

Kitesurfing je jedinečný, vzrušující sporte, který spojuje prvky surfování a paraglidingu. Jeho popularita stále roste a nezadržitelně láká dobrodruhy z celého světa, kteří hledají adrenalin a svobodu ve spojení s větrem a vodou.

Kitesurfing Maledivy vyžaduje nejen zručnost, ale také odvahu a respekt k přírodě. Kitesurfisté se propadají do úžasného světa, kde se ocitají na výškách nad vodou, provádějí skoky a akrobatické kousky, jako by tančili s větrem.

kitesurfing

Jízda na kajtu je ovládána silou větru a uměním potápěče ovládat kite. Držení rovnováhy na prkně a pohyb po vodní hladině je výzvou.

Jestliže se vydáte na Maledivy, které jsou známé svými úchvatnými plážemi a krásnými vodami, budete mít příležitost navštívit skvělé lokality pro kitesurfing. Malé, exotické ostrovy nabízejí ideální větrné podmínky, které umožňují kitesurfistům využít svůj talent na maximální úrovni. Zároveň budete obklopeni nádhernými panoramaty a tyrkysovou vodou, což dodá Vašemu dobrodružství na kajtu neopakovatelnou atmosféru.

Kitesurfing pro začátečníky

Pokud se rozhodnete vyzkoušet kitesurfing poprvé, je důležité absolvovat lekce od zkušených instruktorů. Ti vám pomohou získat potřebné dovednosti, naučí vás správnou techniku a nejdůležitěji, zabezpečí vaše bezpečí na vodě.

Kitesurfing je více než jen sport, je to životní styl. Propadnout vášni pro tento sport znamená objevit nové hranice svého těla i mysli. Každá jízda na kajtu je jedinečným zážitkem, který poskytuje nejen adrenalin, ale také klid a harmonii s přírodou.

Takže se připravte na vzlet a ponořte se do nekonečného světa kitesurfingu. Odplouváte na dosah oblaků

Kitesurfing Maledivy

Kitesurfing Maledivy – kurzy

Nabízíme Vám možnost kurzů kitesurfingu na oblíbeném ostrově Rasdhoo. Samotný kurz probíhá na nedalekém sandbanku, kde jsou pro kurz ideální podmínky. Vždy usměvavý majitel penzionu jménem Ameen (amín) Vám vše vysvětli a ukáže.

Ceny kurzů

  • 1. lekce začátečníci – 220 USD – 2 hodiny
  • 2. lekce začátečníci – 160 USD – 2 hodiny
  • 3. lekce začátečníci – 150 USD – 3 hodiny

Ceny zapůjčení vybavení

  • začátečníci – 100 USD – 1,5 hod.
  • pokročilý – 150 USD na celý den

Kitesurfing na ostrově Rasdhoo

Video Kitesurfing Maledivy

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás a užijte si kitesurfing Maledivy!


Nabízíme ubytování a služby na Maledivách:

Ubytování na lokálních ostrovech Resorty Svatební obřad na pláži Potápění Rybolov