Revolut: Moderní Cestovní Společník

Při plánování vašich dobrodružství po celém světě je jedním z klíčových faktorů, kterým byste měli věnovat pozornost, způsob, jakým budete platit za cestovní výdaje. V následujícím článku se podíváme na jednu z nejmodernějších platebních karet na trhu – Revolut.

revolut

Revolut – Co to vlastně je?

Revolut je fintechová společnost, která nabízí moderní a inovativní bankovní služby přes svou mobilní aplikaci. Jednou z nejzajímavějších funkcí, které společnost poskytuje, je jejich platební karta. Revolut karta je Visa nebo Mastercard, kterou můžete používat k platbám na celém světě – třeba na Maledivách 😉

Výhody používání Revolutu při cestování

  • Výhodné směnné kurzy: služba nabízí výhodné směnné kurzy mezi různými měnami. To znamená, že při platbách ve zahraničí nebudete platit žádné poplatky za směnu měn a získáte skutečný mezinárodní směnný kurz.
  • Bezpečnostní funkce: karta je vybavena pokročilými bezpečnostními funkcemi, jako je možnost okamžitého zablokování karty z aplikace, nastavení omezení transakcí, sledování plateb v reálném čase a další. To vám dává větší kontrolu nad vašimi finančními prostředky a ochranu proti ztrátě nebo krádeži.
  • Nulové poplatky: Jednou z nejatraktivnějších vlastností karty je absence poplatků za zahraniční transakce, včetně plateb a výběrů hotovosti na bankomatech. To vám umožňuje ušetřit nemalé peníze během cestování.
  • Rozmanitost měn: S kartou můžete přistupovat ke 30 měnám a přepínat mezi nimi přímo z aplikace. To je obzvláště užitečné, pokud cestujete do více zemí nebo potřebujete rychle směnit měnu.

Jak získat Revolut kartu

Pro získání Revolut karty je třeba stáhnout si mobilní aplikaci a zaregistrovat se. Po ověření identity vám bude karta doručena na vámi uvedenou adresu. Poté stačí kartu aktivovat pomocí aplikace a ještě týž den ji můžete začít používat.

karta Revolut

Další funkce karty

Kromě výhod při cestování nabízí karta i další funkce:

  • Cashback: S vybranými kartami můžete získávat cashback při nákupu u vybraných obchodníků. Tímto způsobem získáváte zpět určitý podíl z částky, kterou utratíte.
  • Rychlé a snadné převody: S kartou můžete snadno posílat peníze svým přátelům nebo rodině, a to jak doma, tak i v zahraničí, s minimálními poplatky nebo dokonce zdarma.
  • Srovnání měnových kurzů: Revolut vám umožňuje srovnávat měnové kurzy mezi různými bankami a směnárnami, takže můžete najít nejvýhodnější směnárnu při výměně měny.

Na co si dát pozor

Nic není jen růžové. Podívejte se na video ve kterém Vám jasně a srozumitelně vysvětlí možná rizika a problémy s využíváním karty.

Závěr

Revolut karta je moderní finanční nástroj a užitečný společník pro cestovatele. S výhodnými směnnými kurzy, bezpečnostními funkcemi a nulovými poplatky za zahraniční transakce vám Revolut umožňuje cestovat bez starostí a ušetřit peníze. K tomu navíc nabízí řadu dalších funkcí, jako je cashback a rychlé převody peněz. Pokud jste vášnivý cestovatel, stojí za to zvážit, zda si Revolut kartu nepořídit.

Alternativy

V následujícím videu se dozvíte jaké existují alternativy.


Nabízíme ubytování a služby na Maledivách:

Ubytování na lokálních ostrovech Resorty Svatební obřad na pláži Potápění Rybolov