Zuzka, Radek, Bára a Maty

Děkujeme za zprostředkování úžasných 6 dnů na ostrově Ukulhas – zakončili jsme zde naše cestování po Srí Lance s cílem si odpočinout a užít si podmořský svět. To se nám do puntíku splnilo – i přes občasný déšť a oblačnou oblohu.

Ubytování bylo luxusní – z našeho pokoje byl výhled  na moře a do zeleně, prostorná koupelna, teráska se závěsným houpacím křeslem, naprosté soukromí.

Pár metrů od pláže se vstupem na korálový útes, želvy i žraloky jsme měli to  štěstí viděli každý den přímo u naší pláže…Ta byla krásná, dlouhá, s minimem lidí.

Hotel zajímavě architektonicky řešený, bufetové menu, bohatý výběr, velmi chutné jídlo, hodně ryb v delikátní úpravě tak, že chutnaly i dětem, které u nás ryby nejí…..Velmi vstřícný manažer hotelu, pan Musab Anees, plnil veškeré naše požadavky ohledně výletů, na které jsme vyjeli celkem třikrát. Vždy s velmi milým personálem, se všemi jsme se doslova skamarádili a hodně si povídali…Ahmed Afaag, Ihusaan Ibrahim a Ahmed Ridif – moc fajn kluci, kteří se nám neskutečně věnovali jak při šnorchlování na volném moři nebo jako obsluha při večeři, dokonce nám přišli představit i své rodiny…

Užívali jsme si i podvečerní procházky do centra mezi místní, dokonce i skvěle nakoupili ve dvou malých krámkách se suvenýry, co na ostrově byly.

Za nás velká jednička, a když k tomu připočteme i nevšední zážitky z letu hydroplánem, tak více není co dodat. 

Zuzka, Radek, Bára a Maty