Marek s rodinou

Tak nám bohužel skončila krásná dovolená. Bylo to úžasné až nad naše očekávání. Hotel, pláž i personál na ostrově Ukulhas byl naprosto perfektní. Personál se o nás staral více než dost, takový zájem o hosta jsem ještě nezažil. I kuchyně byla naprosto úžasná. Všechno skvělé dochucené. Dětem, které dosud nejedli moc ryby, je díky kuchařově přípravě jedli. Jídlo bylo pestré a vše bylo dokonale dochucené. Výběr jídel byl dostatečný (ze 3 jídel +3 přílohy + polévka a ovoce s moučníky). Obdivuji kuchaře, že v těchto pro nás polních podmínkách (neexistence většího lokálního prodejce potravin) byl schopen takto vařit.

Pláž byla taky krásná, skoro bez lidí a odpadků. Z výletů jsme byli jen na mántach. Vzhledem k minimu lidí na plážích nás ostatní nabídky neoslovili a trávili jsme čas na pláži či v hotelu.  

Třešničkou na dortu byla i poslední večeře na pláži při svíčkách, kterou pro nás zaměstnanci hotelu připravili. Super byli místní komunikativní a přátelští zaměstnanci hotelu se kterým (číšník Hussain) náš syn hrál i fotbal. 

Moc děkujeme za zprostředkování a doporučení. 

Marek s rodinnou