Skupina od Lucie S.

Dobrý den paní Michaláková,
 
Chtěla bych Vám moc poděkovat za týden krásné dovolené na Maledivách. Celá organizace byla naprosto perfektní. Speedboat nás čekal v domluvenou dobu na letišti a dovezl do ubytování na ostrově Thoddoo.

Byla nás velká skupina 16 osob a všechny naše zavazadla i osoby se komfortně vešly do lodi. Plavba na ostrov trvala cca. 1 hod a 15 min. Protože jsme na ostrov připluli v nočních hodinách, byli jsme velmi rádi, že na nás v přístavu čekal personál s vozidlem, které nás dovezlo do ubytování, i když to bylo jen 5 min  jízdy. Ještě takto pozdě večer jsme dostali  výbornou  večeři. Celý pobyt byla velice dobrá, evropská i místní strava. Vždy ve formě rautu, výběr z několika jídel, ovoce, moučník, ke každému jídlu voda a ovocný džus. Mile nás překvapila i večeře ve formě BBQ.

Ubytování bylo velmi pěkné, čisté, s klimatizací i větrákem, úklid pokojů a výměna osušek byla každý den samozřejmostí. Každý pokoj měl krytou terasu se stolem a židlemi, kde se příjemně sedělo i při parném slunci. Obsluhující personál byl velice milý a ochotný.

Na pláž jsme chodili cca. 10 min pěšky. I když jsme byli velká skupina, bez problému jsme se na pláž vešli a měli jsme ji více méně pro sebe. Bylo zde možné ležet ve stínu palem v lehátkách nebo v zavěšených sítích a stejně tak milovníci slunce mohli využít lehátek na slunci. Pláž byla písčitá s pozvolným vstupem do moře a pro milovníky šnorchlování s nedalekými korálovými útesy, kde bylo možné vidět nejen mnoho krásných ryb ale i želv, což byl pro nás a hlavně pro děti ohromný zážitek.

Moc jsme si pobyt na Maledivách užili a mohu jen ostatním zájemcům doporučit.
 
 Lucie S.

Další recenze pobytů na ostrově Thoddoo:

Barbara a Lukáš  Jana a Václav  Tereza, Irena a Kateřina  potápěči ORCA DIVING  Jana a Petr