Jana a Václav

V první řadě, by jsme rádi poděkovali za zprostředkování dovolené a za možnost se dostat na Maledivy, za rozumnou cenu.

Na Maledivách jsme byli ubytovaný na ostrově Thoodoo, tento ostrov můžeme doporučit všem, kdo nemá rád příliš turistická místa, byl zde krásný klid a prázdné pláže.

Bydleli jsme v malém hotelu uprostřed ostrova, který má sotva délku 2 km, tak že je vše blízko. Majitel hotelu se o nás krásně staral, cítili jsme se jako doma. Jídlo nám připravovala jeho dcera a vždy nám moc chutnalo, každý den jsme měli čerstvou rybu.

Nejsme válecí typy, tak že jsme využili na ostrově spoustu aktivit. Např. šnorchlování, výlet do luxusního rezortu, rybaření, pozorovaní delfínů, Sand bank, půjčení kol atd… Na většině aktivit nás doprovázel místní rybář, který je dobrým kamarádem majitele hotelu. Rybář ( jak jsme si ho pojmenovali ) byl velice milý a ochotný, dělal vše pro naši spokojenost.

Na tuto dovolenou jen tak nezapomeneme, poslední den, jsme měli od místních objednanou romantickou večeři na pláži při svíčkách, kde jsme byli pouze mi dva. Bylo to moc krásné a při té příležitosti jsem požádal mou přítelkyni o ruku ( řekla ANO:-).

Všem tento typ dovolené doporučujeme.

Jana a Václav

Fotky z ostrova Thoddoo od Jany a Václava 

 

Další recenze pobytů na ostrově Thoddoo:

Barbara a Lukáš  Tereza, Irena a Kateřina  Potápěčská skupina ORCA