Novomanželé Dominika a Jan

Co se týče dovolené + svatby na nádherném ostrově Gaafaru za nás dáváme 100 hvězdiček. Byli jsme zde pouze 4dny, ale užili jsme si to 100%.

Po příjezdu na ostrov nás vyzvedl majitel hotelu Imran. Ten nás odvezl do hlavního města Male, kde nám nabídl v místní restauraci nápoje a občerstvení. Poté jsme nasedli na speedboat a jeli něco málo přes hodinu na ostrov Gaafaru.

Na ostrově nás uvítal Mohamed ( provozní + kuchař v jedné osobě) odvedl nás na hotel, který byl vzdálený 300 m od přístavu. Hotel byl krásně čistý s veškerým vybavením ( TV, wifi, žehlička, výborně fungující klimatizace) na to, že to je 2hvězdičkový hotel, klobouk dolů.

Stravu jsme měli plnou penzi. Byla podobná indické kuchyni, každý den jsme měli maso, zeleninu, přílohu + ovoce ke každému chodu a sklenici práškového džusu s 1,5l vody ke každému chodu. Jídlo nám chutnalo a bylo dostačující. Mohamed byl velmi přátelský a příjemný a vždy se ptal, co bysme rádi na oběd atd. vždy se vším vyšel vstříc.

Počasí bylo trošku pod mrakem, ale teplota 35 stupňů takže se dalo koupat v moři i vyjet na výlety. Byli jsme na kanoi a šnorchlování

Poslední den na ostrově jsme měli svatbu. Po obědě nám připravili svatební dekorace, květiny a krásné vyzdobení obřadního altánku. Poté přišel oddávající, který řekl pár slov v arabštině, následně na to jsme si nasadili prstýnky a začalo fotografování. Fotograf byl úžasný udělal nám mnoho krásných fotek u moře, při obřadu, na menším skalnatém ostrůvku u obřadu a po celou dobu svatby. Fotografování trvalo přes hodinu a půl poté  jsme dostali večeři. Měli jsme možnost užít si romantický západ slunce a jíst vedle nádherného blankytně modrého moře.

Mockrát děkujeme za perfektně zorganizovanou dovolenou a svatbu. Byl to nádherný zážitek na který budeme dlouho vzpomínat 🙂 

Také bych chtěla pochválit kuchaře Mohameda, fotografa a zprostředkovatele výletů v jednom nevzpomínám si na jméno, kteří se o nás starali a se vším pomohli. Takový servis jsem nikde nezažila 🙂

Velmi moc děkujeme. Úžasné 🙂

Dominika a Jan

Fotky ze svatby