Adéla a spol.

Na uzavřeném atolu Gaafaru jsme si užili odpočinkovou dovolenou. Bylo to jak jsme plánovali. Klidná bezproblémová dovolená. Od příletu z ČR bylo vše skvělé naplánované paní Michalakovou, za což jí děkujeme. Zorganizováno přesně tak, jak bylo domluveno po e-mailech a tel. hovorech. Všude nás vždy čekali jak řekli, přesně vždy byli všichni na místě, dokud jsme nebyli usazení např. v trajektu či odvezeni do hotelu tak z nás nepustili oči ☺. Nikde se na nic čekalo vše krásně klapalo. Ochotně nám říkali co kde je a jak to u nich na Maledivách funguje.

Na Gaafaru jsou krásné voňavé čisté pokoje,  hotel je naklizený čistý je kousíček od uzavřené pláže, která je pouze pro turisty z hotelu. Voda je mělká ale pokud je příliv slušně jsme si zaplavali. Na naše pouhé válení ve vodě však bylo ideální. Pláž jsme měli pro sebe, žádný hluk jen šumění oceánu. Na ostrově jsou také menší obchůdky se suvenýry a také jeden větší s potravinami a se vším co Vás napadne od drogerie přes domácí potřeby po nanuky.

Mohamed provozní hotelu se perfektně stará a neuvěřitelně skvěle vaří! Vše je podle přání od snídaně po večeři jsme si mohli pokaždé říci co bychom si dali. Pan majitel Imran za námi přijel na ostrov, mile se nám věnoval po celou dobu pobytu přes WhatsApp, zda je vše v pořádku, domluvil a zajistil hotel a doprovod na zpáteční cestu. Přes nepřízeň 3 deštivých dnů jsme vyrazili na piknikový ostrov, kde je nádherná pláž spoustu lehátek a příjemné koupání. Náš kapitán výletu nám ochotně vylezl na palmy a shazoval kokosy které nám následně dali nám vypít. Kluci si zahráli také beach volejbal, zkrátka pěkně strávený den zase jinde.

Dovolenou na Gaafaru moc rádi doporučujeme!

Adéla a spol.

 

Další recenze ubytování na ostrově Gaafaru:

Bohdan, Ellen a Danielek  David a Lenka