Svatba na Maledivách

Pokud chcete zažít romantickou svatbu na Maledivách, která bude nezapomenutelných zážitkem, nemusíte za ni platit neskutečné sumy v resortu. Rádi Vám tento životní zážitek zorganizujeme na pláži jednoho z malých neobydlených ostrůvků Malediv. Připravíme pro Vás z palmových listů svatební stánek, jako vidíte na fotkách.

Vaše manželství nebude uznatelné v ČR. Jedná se jen o symbolický romantický obřad, jehož platnost na Maledivách bude stvrzena maledivským certifikátem, podepsaným Vámi a oddávajícím. 

Můžeme Vám také zajistit profesionálního fotografa, který Vám celý svatební obřad zdokumentuje (dostanete CD se všemi fotkami). Samozřejmě můžete focení a případně natáčení svěřit přátelům či členům rodiny, kteří tam budou s Vámi.

Po obřadu pro Vás bude uspořádána tradiční maledivská hostina z čerstvých ryb.

Vzhledem k tomu, že obřad bude na jednom z neobydlených ostrůvků, můžeme Vám zajistit i alkohol pro přípitek, variantou je tradiční přípitek čerstvým kokosem.

Ceník svatby na Maledivách při ubytování na ostrově Huraa:

  • příprava svatby na ostrově – 200 USD
  • tradiční hudba Bodu beru – 150 USD
  • přípitek tradičním kokosem – 15 USD
  • služby profesionálního fotografa – 150 USD

Ceník svatby na Maledivách při ubytování na ostrově Fulidhoo:

  • svatební obřad stojí 800 USD
  • v ceně: příprava romantického altánku, obřad, tradiční hudba bodu beru, přípitek kokosovým koktejlem, svatební video a fotky (fotí se na sandbanku kam se jede člunem)

Dojmy našich klientů:

Po obřadu jsme se fotili za světla i při západu slunce, relaxovali a popíjeli u toho výborné francouzské víno. Za setmění odjeli ostatní hosté a my zůstali sami a užívali si zbytek dne. Byl to krásný zážitek a my jsme si naši „falešnou svatbu“ moc užili a doporučili bychom ji každému, kdo si to chce prožít takto na zkoušku, v klidu, intimně a na tom nej místně na světě!  Aneta

Jelikož jsme zde s manželem zažili naši „druhou“ svatbu neboli potvrzení lásky, nejen tento ostrov, ale i celá svatba patří k nezapomenutelným zážitkům. Míša

Vše bylo naprosto dokonalé a my si náš den báječně užili, bylo to přesně to co jsem si představovala a ještě víc. Pro nás to byla opravdu ta nejkrásnější svatba, kterou člověk může zažít. Takže ještě jednou velké díky. Veronika

Svatby pořádáme pro klienty ubytované na ostrovech:

Fotogalerie svatby našich klientů na Maledivách:

Fotogalerie naší svatby na Maledivách:

Video svatby na Maledivách: